» Абонентское обслуживание
» Корпоративное право
» Трудовое право
» Представительство в гос. органах
» Договорные отношения
» Финансовое право
» Налоговое право
» Бухгалтерское сопровождение
» Юридическая помощь в тендерах
» Проведение тендеров
» Вид на жительство
» Регистрация автомобилей
» Регистрация иностранных инвестиций
» Интеллектуальная собственность
» Неправомерные действия органов
» Оформление наследства
» Регистрация партии
» Получение апостиля
» Юридические услуги страхования
» Трудоустройство за границей
» Трудоустройство иностранцев
» Юридическая помощь иностранцам
» Получение ИНН иностранца
» Ценные бумаги
» Экологический аудит
» Юридическая экспертиза
» Земля и недвижимость
» Операции с землей
» Операции с недвижимостью
» Узаконивание перепланировок
» Нотариус
» Юридическая консультация
» Организация зеленого туризма
» Обучение за границей
» Уголок потребителя
» Раздел имущества при разводе
» Решение о вселении
» Раздел квартиры
» Регулирование отопления
» Неприбыльные организации
» Получение медкарточки
» Лицензирование торговли агрохимикатами
» Организация конкурса рисунков
» Как не остаться без квартиры
» Квартира в наследство и БТИ
» Защита свидетелей
» Таможенные споры
» Налоговые споры
» Как открыть фирму
+Добавить недвижимость

ПАРТНЕРЫ
Адвокатское и риелторское объединение Украины Страховка киев дешево, ГО Каско, Все виды страхования  Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи, риелторы, юрист по недвижимости

Неприбыльные организации

Вопрос:
Чи сплачують неприбуткові організації суму штрафних санкцій відділенням Фонду соціального захисту інвалідів до 15 квітня року, що настає за роком, у якому відбулося порушення нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів.

Ответ:
Дане питання регулюється ст. ст. 19, 20 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" від 21 березня 1991 року, Постанови Кабінету Міністрів України Про реалізацію статей 19 і 20 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" від 31 січня 2007 року №70 Порядку сплати підприємствами, установами, організаціями та фізичними особами, що використовують найману працю, суми адміністративно-господарських санкцій та пені за невиконання нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів, відповідно до яких суб’єктами, на які поширюється дія наведених нормативно-правових актів, є підприємства, установи, організації, у тому числі підприємства, організації громадських організацій інвалідів, фізичні особи, які використовують найману працю. Варто відмітити, що в жодному нормативному акті не наводиться перелік пільгової категорії осіб, що звільняються від сплати адміністративно-господарських санкцій. До моменту внесення змін у вищезгаданий Закон, від сплати були звільнені організації, що утримуються за бюджетні кошти. На сьогодні така норма відсутня. Тож неприбуткові організації також повинні сплачувати адміністративно-господарських санкції відділенням Фонду соціального захисту інвалідів.

Проте потрібно зазначити, що сплату адміністративно-господарських санкцій і пені підприємства, установи, організації, у тому числі підприємства, організації громадських організацій інвалідів, фізичні особи, які використовують найману працю, проводять відповідно до закону за рахунок прибутку, який залишається в їх розпорядженні після сплати всіх податків і зборів (обов'язкових платежів). У разі несплати адміністративно-господарських санкцій або пені чи неможливості їх сплати за рішенням господарського суду їх стягнення в примусовому порядку може бути звернено на майно підприємства, установи, організації, у тому числі підприємства, організації громадських організацій інвалідів, фізичної особи, яка використовує найману працю, в порядку, передбаченому законом. Дані норми можна трактувати таким чином, що, якщо підприємство за підсумками року прибуткове, але коштів на рахунку на момент виконання рішення суду про стягнення санкцій немає. Ось тут справді можливе звернення стягнення на майно. А отже відсутність прибутку за звітний період у підприємства, яке не виконало встановленого нормативу для працевлаштування інвалідів, має звільняти його від санкцій. У зв’язку з цим, неприбуткова організація, що не виконала норматив, може звернутися в суд для захисту своїх інтересів. Проте немає стовідсоткової гарантії, що суд винесе рішення на Вашу користь.

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста, заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон, чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014