+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Перелік земель,які не можуть відчужуватись

Громадяни та юридичні особи,які мають у власності земельні ділянки для ведення селянського (фермерського) господарства та іншого товарного сільськогосподарського виробництва,а також громадяни України - власники земельних часток (паїв) не вправі до 1 січня 2007 року продавати або іншим способом відчужувати належні їм земельні ділянки та земельні частки (паї),крім передачі їх у спадщину та при вилученні земель для суспільних потреб.

Угоди (у тому числі довіреності),укладені під час дії заборони на відчуження земельних ділянок та земельних часток (паїв),в частині відчуження зазначених ділянок та земельних часток (паїв),а так само в частині передачі прав на відчуження зазначених ділянок та земельних часток (паїв) на майбутнє є недійсними з моменту їх укладення (посвідчення).

Отже чинним законодавством передбачено лише 3 категорії земель,що не підлягають відчуженню:— Землі для ведення селянського (фермерського) господарства — Земельних часток (паїв) — Землі товарного сільськогосподарського виробництва. [p] Відповідно до Законопроекту передбачено,що не відчужуватимуться крім передачі їх у спадщину,обміну земельної ділянки на іншу земельну ділянку відповідно до закону та вилучення (викупу) земельних ділянок для суспільних потреб. до 1 лютого 2008 року:— земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної та комунальної власності;— земельних ділянок,які перебувають у власності громадян та юридичних осіб,— Земель для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,— Земельних ділянок,виділених в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства — Земельних часток (паїв).


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014