+
»
»
»
»


2          , ,   Advicecorp -
   ,,

Основна причина не ПОВЕРНЕННЯ КРЕДИТУ В УКРАЇНІ:

При наданні кредитів населенню Банки майже завжди порушують низку обов'язкових вимог.

Факт видачі Вам кредиту можливе в судовому порядку визнати незаконним і недійсним. У такого визнання є слідство повернення сторін,в їх договірних відносинах,в первинний стан. Тобто позичальник буде повинен повернути Банку тільки тіло кредиту,а Банк позичальнику вже сплачені відсотки. При цьому зазвичай сплачені відсотки можна отримати відразу або зарахувати в суму боргу,а повернення тіла кредиту частіше за все проходитиме способом вирахування із зарплати 20% на протязі дуже і дуже тривалого часу,і тут інфляція буде працювати на Вас.

Необхідно в першу чергу вивчити текст кредитного Договору і чи виконав Банк наступні вимоги законів:

Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" Банк при видачі Вам кредиту,зобов'язаний надати вам (під розпис) наступну інформацію:— орієнтовну сукупну вартість кредиту та вартість послуги з оформлення договору про надання кредиту,перелік усіх витрат,пов'язаних з отриманням кредиту,його обслуговуванням та поверненням,зокрема таких,як адміністративні витрати,витрати на страхування,юридичне оформлення і т.д. (тобто скільки Ви заплатите взагалі і відсотків в тому числі);— наявні форми кредитування з коротким описом відмінностей між ними,в тому числі між зобов'язаннями споживача;— варіанти повернення кредиту,включаючи кількість платежів,їх частоту та обсяги (тобто не один варіант,а декілька!);— можливість дострокового повернення кредиту та його умови (це має бути обов'язково прописано в договорі);—переваги і недоліки пропонованих схем кредитування.

І це не весь перелік інформації,яку Банк зобов'язаний надати Вам,у письмовій формі,перед видачею кредиту.

Банк при видачі Вам кредиту,не має права порушувати принципи кредитування (ст. 49 Закону "Про банки і банківську діяльність"),один з таких принципів не дозволяє банку видавати кредит,якщо щомісячний платіж становить більше 50% заробітної плати,зазначеної в довідці.

Відповідно до Закону «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» банк при видачі кредиту,зобов'язаний надати Вам для підписання договір,в якому повинно бути вказано:відповідальність обох сторін,порядок і зміни і припинення дії договору,та багато іншого.

Банк не має права порушувати після підписання договору гарантовані законодавством права,наприклад відправляти вимогу підписати договір про зміну процентної ставки (ст.1056.1 ЦК України),та ін.

У України при видачі споживчих кредитів майже в кожному випадку порушуються вимоги законів., .
email , .
ۻ. . . opyright 2004-2014