+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Если мешает громкая музыка

Cусіди дуже полюбляють слухати голосно музику. Яку Вони слухають щоденно та дуже голосно. На прохання бути трохи чемнішими не реагують. Питання:які у нас права? Чи можна через суд стягнути компенсацію за заподіяну ними моральну шкоду (можливо існують якісь спеціальні організації які можуть допомогти в в вирішенні питання )

Відповідно до ст. 24 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" у нічний час,із двадцять другої до восьмої години на захищених об'єктах (жилі приміщення) забороняються гучний спів викрики,користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму,проведення салютів,феєрверків,використання піротехнічних засобів. Порушення вищезгаданих положень тягне за собою адміністративну відповідальність згідно зі ст. 182 КУпАП. Протокол про порушення норм тиші повинен складатись працівником МВС (як правило,- дільничним). Однак,на практиці,дуже важко змусити дільничного прийти і скласти відповідний протокол.

Але,як відомо,поява дільничого,після телефонного дзвінка малоймовірна. Тому Ми би радили звертатися до Вашого райвідділу міліції(МВС) письмово (надіслати рекомендованим листом,або особисто віднести заяву в райвідділ і на копії вашої заяви вимагати,щоб посадова особа,яка приймає заяву,поставила дату,вхідний номер,власний підпис з розшифруванням (П.І.П.,звання,посада) та печатку органу) Також Ви можете одночасно звернутись з письмовою заявою до дільничного інспектора райвідділу МВС.

На Ваше письмове звернення органи МВС та дільничний будуть змушені відповісти (згідно із ЗУ "Про звернення громадяни від 02.10.1996р.) та повідомити Вас про вжиті заходи. У випадку,якщо відповідь Вам не надійде,або заходи не будуть вжиті,Ви матимете законне право на підставі наявних у Вас копій письмових заяв звернень до МВС оскаржувати їх бездіяльність (до вищих органів МВС,прокуратури,суду тощо).


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014