+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Опікуни

Опікуни над неповнолітніми дають згоду на укладання тих угод,які згідно з законом ці особи не мають права укладати самостійно.

Піклувальники над особами,обмежено дієздатними внаслідок зловживання спиртними напоями чи наркотичними засобами,дають згоду на укладання цими особами угод і розпорядження майном згідно з правилами,встановленими статтею 15 Цивільного кодексу Української РСР.

Опікун не має права без дозволу органів опіки та піклування укладати угоди,а піклувальник - давати згоду на їх укладання,якщо вони виходять за межі побутових.

Такими угодами є договори,що вимагають нотаріального засвідчення та спеціальної реєстрації,про відмову від майнових прав,які належать підопічному,поділ майна,поділ,обмін та продаж житлової площі,а також видача письмових зобов'язань тощо.

Органи опіки та піклування мають право,якщо це потрібно для захисту інтересів підопічних,обмежувати право одного з батьків або опікуна (піклувальника) розпоряджатися вкладом,внесеним будь-ким на ім'я підопічного.

Опікун (піклувальник),їх чоловік (дружина) та близькі родичі не мають права укладати угоди з підопічними,а також представляти осіб,що перебувають у них під опікою (піклуванням),при укладанні угод або веденні судових справ між підопічною особою та чоловіком (дружиною) опікуна чи піклувальника та їх близькими родичами.

Опікун (піклувальник) не має права дарувати від імені підопічного,а також зобов'язувати себе від його імені порукою.

Опікуни (піклувальники) подають щорічно,не пізніше 1 лютого,до органів опіки та піклування звіт про свою діяльність за минулий рік щодо захисту прав та інтересів підопічних,у тому числі щодо збереження належного їм майна та житла.

Дії опікунів (піклувальників) можуть бути оскаржені будь-якою особою,у тому числі і підопічною,в органи опіки та піклування за місцем проживання підопічного.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014