+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Кримінальне право — це галузь права,що регулює суспільні відносини,пов'язані зі здійсненням злочинних діянь.

Кримінальне право встановлює й регулює призначення покарання й застосуванням інших мір кримінально-правового характеру,встановлює підстави залучення до кримінальної відповідальності або звільнення від кримінальної відповідальності й покарання.

У випадку здійснення громадянином України або громадянином іншої держави злочину на території нашої країни передбачає кримінальну відповідальність відповідно до діючого законодавства України,передбаченим карним правом.

Звільнення від кримінальної відповідальності можливо тільки шляхом законодавчих процесуальних дій за допомогою професійної юридичної допомоги. Підстави звільнення від кримінальної відповідальності й покарання викладаються адвокатами нашої Адвокатської компанії «Гончаров та партнери» на стадії досудового слідства або в судових органах.

Кримінальна відповідальність - це вид юридичної відповідальності відповідно до законодавства України;правовий наслідок здійснення злочину,що укладається в застосуванні до винної особи державного примуса у формі відповідного покарання.

Провина - у карному праві України - це психічне відношення особи до зробленому їм злочину або кримінально-карній бездіяльності,що виражається у формі наміру,необережності або бездіяльності. Передумовою провини є осудність особи й досягнення ним установленого законом віку кримінальної відповідальності й дієздатності. Залежно від форми провини,- злочини підрозділяються на навмисні й зроблені по необережності.

Злочинець - це особа,що зробила кримінально карне діяння відповідно до законодавства України,але кожний злочинець має право на справедливе покарання. На жаль при непрофесійному захисті в карному процесі підсудного,- судові органи можуть винести рішення,що не враховує пом'якшувальних обставин і особистість підсудного.

На жаль міліція - яка представляє систему державних органів виконавчої влади,покликаних захищати життя,здоров'я,права й волі громадян,власність,інтереси суспільства й держави від злочинних і інших протиправних зазіхань і наділених правом застосування мер примуса,не завжди належною мірою якісно проводить слідчі дії,у результаті чого можуть інкримінувався затриманим статті кримінального кодексу,які не відповідають зробленим діянням.

Багато хто з осіб,у відношенні якого здійснюється карне переслідування не проінформовані про те,що згідно кримінально-процесуального кодексу України (УПК) України суд,прокурор,а також слідчий за згодою прокурора вправі на підставі заяви потерпілого або його законного представника припинити кримінальну справу відносно особи,проти якого вперше здійснюється карне переслідування по підозрі або обвинуваченню в здійсненні злочину невеликої або середньої ваги,якщо ця особа примирилася з потерпілим і компенсувалася заподіяний йому шкода.

Державні органи,що ведуть кримінальна справа,такі,як прокурор,слідчий,а також орган дізнання,начальник слідчого відділу,посадова особа органа дізнання,уповноважена прокурором на підтримку державного обвинувачення в судді,є органами публічного карного переслідування по справах публічного та приватно - публічного обвинувачення. Із цього треба,що зазначені органи здійснюють на стадії попереднього розслідування карне переслідування.

Злочинна група - група осіб,що зробили злочин по попередній змові,що заздалегідь домовилися про спільне його здійснення. Здійснення злочину групою осіб є обставиною,що обтяжує відповідальність.

[p]
На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014