+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

КРИМІНАЛЬНЕ СУДОЧИНСТВО:

Подання й захист прав Клієнта на різних стадіях:Порушення кримінальної справи:- оскарження постанов про порушення кримінальної справи,- оскарження постанов про відмову в порушенні кримінальної справи.

Дізнання:- оскарження в суд затримки особи,підозрюваного в здійсненні злочину;- оскарження постанови суду про законності затримки особи,підозрюваного в здійсненні злочину / про визнання затримки особи,підозрюваного в здійсненні злочину,незаконним;- присутність і надання необхідної юридичної допомоги при допиті особи,підозрюваного в здійсненні злочину,- оскарження дій і постанов органів дізнання.

Досудебного слідства:- подання інтересів потерпілого,цивільного позивача,цивільного відповідача,- подання й захист прав і інтересів підозрюваного,обвинувачуваного,- оскарження постанови про залучення особи в якості обвинувачуваного,- присутність і надання юридичної допомоги при пред'явленні обвинувачення,- оскарження постанов про зміну й доповнення обвинувачення,- роз'яснення обвинувачуваному його прав,- присутність і надання необхідної юридичної допомоги при допиті обвинувачуваного,- оскарження постанови про обрання,зміну мер припинення (оскарження висновку особи під варту,розміру застави й ін.),- оскарження постанов про продовження строку змісту особи під стражів,- участь і надання юридичної допомоги при проведенні слідчих дій у справі,- оскарження в суд постанов про припинення кримінальної справи,- оскарження в суд постанов про відмову в порушенні кримінальної справи,- ознайомлення з матеріалами справи,роз'яснення обвинувачуваному змісту обвинувачення,- оскарження дій слідчого й прокурора.

Виробництва в справі в суді першої інстанції:- захист прав і законних інтересів підсудного,що потерпів,цивільного позивача й цивільного відповідача,- заява клопотань,оскарження постанов суду,- проведення допитів свідків,потерпілих,підсудного,експертів,перекладача в судовому засіданні,- участь у судових дебатах.

Апеляційного оскарження вироку:- підготовка й складання апеляцій на вирок суду першої інстанції,- участь у перегляді справи в Апеляційному суді.

Касаційного виробництва:- підготовка й складання касаційних скарг,- подання й захист інтересів у Верховному Суді України.

Виконання вироку,постанови суду. Подання й захист прав і законних інтересів неповнолітніх у виробництві по кримінальних справах.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014