+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Державна податкова служба

Узяття на облік здійснюється за місцем проживання на підставі відомостей з реєстраційної картки на проведення державної реєстрації фізичної особи - підприємця.

Підрозділ з обліку платників податків органу державної податкової служби отримує повідомлення від державного реєстратора стосовно кожної фізичної особи – підприємця,і робиться запис у журналі обліку платників податків і зборів (обов'язкових платежів) фізичних осіб.

Якщо до органу державної податкової служби за місцем проживання особи не надійшли відомості від державного реєстратора,то на бажання такої особи,узяття такої особи на облік може бути здійснене,якщо особа подає до органу державної податкової служби:- заяву за формою N 5-ОПП (додаток 5);- копію свідоцтва про державну реєстрацію. Одночасно пред'являється оригінал такого свідоцтва.

Узяття на облік фізичної особи - підприємця органом державної податкової служби провадиться не пізніше наступного робочого дня з дня отримання відомостей від державного реєстратора чи заяви від платника податків та здійснюється датою внесення даних до Реєстру фізичних осіб за номером,який відповідає порядковому номеру реєстрації відповідного повідомлення державного реєстратора чи заяви платника податків.

Після взяття платника податків на облік орган державної податкової служби формує довідку про взяття на облік платника податків за формою N 4-ОПП,яка надсилається платнику податків наступного робочого дня з дня взяття на облік.

Орган Пенсійного фонду України. Для платників,зазначених у підпунктах 2.1.3 (крім тих,які обрали особливий спосіб оподаткування),2.1.4 та 2.1.5 пункту 2.1 цієї Інструкції,- 33,2 відсотка від суми доходу (прибутку),отриманого від відповідної діяльності,що підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб;


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014