+
»
»
»
»


2          , ,   Advicecorp -
   ,,

Поділ

Є Рішення суду,в якому він зобов'язав:А вселити до квартири Б і не чинити їй перешкод у користуванні квартирою. Суд відмовив в частині позову щодо зміни договору житлового найму квартири з розділом особових рахунків.

Мотивував своє Рішення суд тим,що А відноситься до тих осіб,які потребують поліпшення жит. умов,відповідно до Постанови Ради Міністрів УРСР від 11.12.1984р. №470 "Про затвердження Правил обліку громадян,які потребують поліпшення житлових умов,і надання їм жилих приміщень в Українській РСР",а також відповідно до п. 16 роз'яснень Пленуму ВСУ від 12.04.85р. №2 "Про деякі питання,що виникли в практиці застосування судами Житлового кодексу України".

В квартирі зареєстровані Б,А та її малолітня донька. Також приживає чоловік А. Б проживати разом із своєю сестрою боїться,оскільки та неодноразово погрожувала її вбити (і справді може це зробити). Б вагітна. Чи є це підставою для примусового поділу жилого приміщення? Що можна вдіяти в такій ситуації?

Відповідь:Ви можете оскаржити рішення суду в апеляційному порядку,попередньо проконсультувавшись с адвокатом та ознайомивши його з фактичними даними справи.

Підставою для примусового поділу житлового приміщення згідно ст. 80 ЖКУ є недосягнення згоди між членами сім'ї про обмін житлового приміщення. Отже Ви вправі вимагати в судовому порядку примусового обміну займаного приміщення на приміщення в різних будинках (квартирах).

Якщо А погрожує Б вбивством,і у Б є підстави вважати,що А дійсно може її вбити,а також докази того,що А їй погрожувала (свідки,відео- та аудіо- фіксація,тощо),то Б слід пам’ятати,що згідно ч.1,ст. 129 Кримінального кодексу України таке діяння є кримінально караним.



, .
email , .
ۻ. . . opyright 2004-2014