+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Поділ

Є Рішення суду,в якому він зобов'язав:А вселити до квартири Б і не чинити їй перешкод у користуванні квартирою. Суд відмовив в частині позову щодо зміни договору житлового найму квартири з розділом особових рахунків.

Мотивував своє Рішення суд тим,що А відноситься до тих осіб,які потребують поліпшення жит. умов,відповідно до Постанови Ради Міністрів УРСР від 11.12.1984р. №470 "Про затвердження Правил обліку громадян,які потребують поліпшення житлових умов,і надання їм жилих приміщень в Українській РСР",а також відповідно до п. 16 роз'яснень Пленуму ВСУ від 12.04.85р. №2 "Про деякі питання,що виникли в практиці застосування судами Житлового кодексу України".

В квартирі зареєстровані Б,А та її малолітня донька. Також приживає чоловік А. Б проживати разом із своєю сестрою боїться,оскільки та неодноразово погрожувала її вбити (і справді може це зробити). Б вагітна. Чи є це підставою для примусового поділу жилого приміщення? Що можна вдіяти в такій ситуації?

Відповідь:Ви можете оскаржити рішення суду в апеляційному порядку,попередньо проконсультувавшись с адвокатом та ознайомивши його з фактичними даними справи.

Підставою для примусового поділу житлового приміщення згідно ст. 80 ЖКУ є недосягнення згоди між членами сім'ї про обмін житлового приміщення. Отже Ви вправі вимагати в судовому порядку примусового обміну займаного приміщення на приміщення в різних будинках (квартирах).

Якщо А погрожує Б вбивством,і у Б є підстави вважати,що А дійсно може її вбити,а також докази того,що А їй погрожувала (свідки,відео- та аудіо- фіксація,тощо),то Б слід пам’ятати,що згідно ч.1,ст. 129 Кримінального кодексу України таке діяння є кримінально караним.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014