+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Как оформить компенсацию по потере трудоспособности в результате травмы,полученной на производстве?

Щодо відшкодування Вам збитків у зв'язку з втратою працездатності через каліцтво,отримане на виробництві,згідно з Законом України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання,які спричинили втрату працездатності" для призначення щомісячних страхових виплат Вам необхідно надати наступні документи:—Заяву на ім'я начальника відділення виконавчої дирекції Фонду СНВ за місцем проживання.

Акт про нещасний випадок за формою Н-1 або нотаріально завірену копію.

Копію довідки про ідентифікаційний номер в Державній податковій адміністрації. Висновок МСЕК про ступінь втрати професійної працездатності у відсотках. Копію трудової книжки,завірену нотаріально.

Якщо у Вас відсутній акт за формою Н-1,то нотаріально завірену копію можна зробити з оригіналу акту розслідування нещасного випадку,який повинен знаходитися в управлінні Пенсійного фонду за місцем проживання у Вашій пенсійній справі.

Документи необхідно надати до відділення Фонду СНВ за місцем проживання.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014