+
»
»
»
»


2          , ,   Advicecorp -
   ,,

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ПОСВІДКИ НА ТИМЧАСОВЕ ПРОЖИВАННЯ ІНОЗЕМЦІВ:

Заява підприємства-роботодавця на фірмовому бланку із проханням подовжити термін дії реєстрації іноземця та надання йому посвідки на тимчасове проживання у зв’язку із отриманням для нього дозволу на працевлаштування (2 примірники). В заяві зазначається така інформація від підприємства-роботодавця:найменування,дата державної реєстрації,засновники,галузь його діяльності. Також в заяві зазначається:ПІБ іноземця,дата його народження,номер та термін дії його паспорта,тип та термін дії візи,суб’єкт видання візи,мета приїзду іноземця,дата прибуття до України,місце проживання;зобов’язання підприємства-роботодавця щодо забезпечення у рази потреби утримання,медичне обслуговування та своєчасний виїзд з України іноземця.

Заява від іноземця із проханням подовження терміну його перебування в Україні та наданням посвідки на тимчасове проживання до закінчення терміну дії дозволу на працевлаштування. В цій заяві зазначається така інформація щодо іноземця:громадянство,мета перебування в Україні,дата прибуття до України,тип та номер візи,данні паспорту,місце проживання в Україні. Крім того,іноземець повинен зазначити про наявність в нього власних коштів на час перебування в Україні та коштів на фінансування повернення на батьківщину,про ознайомлення із правилами перебування іноземних громадян в Україні,відповідальність за їх порушення,та про достовірність вказаних в заяві даних.

Копія паспортного документу з офіційним перекладом,посвідченим печаткою установи,що здійснюватиме переклад або переклад посвідчується нотаріусом;, .
email , .
ۻ. . . opyright 2004-2014