+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

ЗАКОН УКРАЇНИ Про податок з доходів фізичних осіб

Дохід з джерелом його походження з України - будь-який дохід,одержаний платником податку або нарахований на його користь від здійснення будь-яких видів діяльності на території України,у тому числі,але не виключно,у вигляді:

— доходів,що виплачуються (надаються) резидентами у вигляді виграшів і призів,у тому числі у лотерею (крім державної);благодійної допомоги,подарунків;

Загальний місячний оподатковуваний дохід До складу загального місячного оподатковуваного доходу включаються:— сума (вартість) подарунків у межах,що підлягають оподаткуванню згідно з нормами статті 14 цього Закону;— дохід,отриманий платником податку від його працедавця як додаткове благо (за винятками,передбаченими пунктом 4.3 цієї статті),а саме у вигляді:— вартості безоплатно отриманих товарів (робіт,послуг),а також суми знижки з ціни (вартості) товарів (послуг),що перевищує звичайну,розраховану за правилами визначення звичайних цін (у розмірі такої знижки),крім випадків,передбачених пунктом 4.3 цієї статті.

Якщо додаткові блага надаються у формах,відмінних від грошової,об'єкт оподаткування обчислюється за правилами,визначеними пунктом 3.4 статті 3 цього Закону.

Якщо додаткові блага надаються особою,що не є працедавцем платника податку,чи особою,яка діє від імені або за дорученням такого працедавця,то такі доходи прирівнюються з метою оподаткування до подарунків з їх відповідним оподаткуванням;

— дохід у вигляді процентів (дисконтних доходів),дивідендів та роялті,виграшів,призів;інші доходи,крім зазначених у пункті 4.3 цієї статті;

Доходи,які не включаються до складу загального місячного або річного оподатковуваного доходу До складу загального місячного або річного оподатковуваного доходу платника податку не включаються такі доходи (що не підлягають відображенню в його річній податковій декларації):— кошти або майно (майнові чи немайнові права,вартість робіт,послуг),які отримують платники податку як подарунок,з урахуванням положень пункту 14.2 статті 14 цього Закону;

Ставка податку становить 15 відсотків від об'єкта оподаткування,крім випадків,визначених у пунктах 7.2 - 7.3 цієї статті.

Ставка податку становить подвійний розмір ставки,визначеної пунктом 7.1 цієї статті,від об'єкта оподаткування,нарахованого як виграш чи приз (крім у державну лотерею у грошовому виразі) на користь резидентів або нерезидентів,та від будь-яких інших доходів,нарахованих на користь нерезидентів - фізичних осіб,за винятком доходів,визначених у підпункті 9.11.3 пункту 9.11 статті 9 цього Закону.

Оподаткування виграшів та призів Податковим агентом платника податку при нарахуванні на його користь доходу у вигляді призів,виграшів у лотерею (крім державних лотерей),інших розіграшів або виграшів в азартних іграх,є особа,яка здійснює таке нарахування.

При нарахуванні доходів у вигляді виграшів у лотерею (крім державних лотерей) або в інших розіграшах,які передбачають попереднє придбання платником податку права на участь у таких лотереях чи розіграшах,не беруться до уваги витрати,понесені платником податку у зв'язку з одержанням такого доходу.

При нарахуванні доходу,отриманого у вигляді виграшу в азартних іграх в казино,інших гральних місцях чи домах (далі - гральний заклад),за винятком гри в тоталізатор,враховуються витрати платника податку,понесені ним у зв'язку з отриманням такого доходу протягом робочого дня (зміни).

При нарахуванні доходу,отриманого у вигляді виграшу в азартних іграх в тоталізатор,враховуються витрати платника податку,понесені ним у зв'язку з отриманням такого доходу протягом періоду з початку прийняття ставки до завершення розіграшу.

Доходи,зазначені у цьому підпункті,кінцево оподатковуються при їх виплаті за їх рахунок. Порядок податкового обліку доходів та витрат платників податків - гравців у гральних закладах встановлюється центральним податковим органом.

Оподаткування доходу,отриманого платником податку як подарунок (або внаслідок укладення договору дарування) Кошти,майно,майнові чи немайнові права,вартість робіт,послуг,подаровані платнику податку,оподатковуються за правилами,встановленими цим Законом для оподаткування спадщини.

Не підлягають оподаткуванню доходи як кошти або майно (майнові чи немайнові права),подаровані одним членом подружжя іншому,у межах їх частини спільної часткової чи спільної сумісної власності згідно із законом.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014