+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

ПЕРЕЛІК сувенірних виробів,предметів культурного і ужиткового призначення серійного і масового виробництва,на вивезення (тимчасове вивезення) яких дозвіл Державної служби контролю не потрібен

Культурні цінності,що тимчасово ввезені в Україну,за наявності митної декларації,оформленої в установленому порядку під час ввезення (пересилання) в Україну цих цінностей.

Твори сучасного мистецтва,предмети народних художніх промислів,сувеніри,придбані в торговельній мережі.

Живопис,пластика малих форм,авторська графіка,гобелени,вироби декоративно-ужиткового мистецтва з кераміки,фарфору,фаянсу,скла,дерева,металу,текстилю та інших матеріалів,створені після 1950 року.

Вітчизняні та зарубіжні предмети побуту масового і серійного виробництва,створені після 1950 року,у т. ч.:— меблі (окремі предмети та гарнітури);— килими фабричного та ручного виготовлення,килимові та текстильні вироби різних видів;— предмети костюма і деталі,які його доповнюють;— посуд та інші ужиткові предмети із скла,кришталю,фарфору,фаянсу,кераміки,майоліки,дерева,пап'є-маше тощо;— ювелірні вироби серійного та масового виробництва із недорогоцінних металів і напівдорогоцінних каменів;— іграшки з каміння,соломки,металу,пластмаси.

Сучасні предмети релігійного призначення різної конфесійної належності,виготовлені друкованим способом ікони,а також хрести,лампади,підсвічники й інші предмети релігійного призначення тиражного виробництва.

Предмети техніки:— автомобілі,мотоцикли,велосипеди та інші транспортні засоби,що не мають значної історичної цінності;Під значною історичною цінністю транспортних засобів розуміють приналежність їх видатним особам,політичним діячам,участь у видатних подіях,ексклюзивні моделі,які не були в серійному виробництві або випущені у малій кількості,або ювілейні,або випущені до 1950 року і їх кількість в Україні не більше ніж два екземпляри. — годинники (наручні,підлогові,настінні і т. п.),виготовлені після 1950 року;— сучасні моделі літаків,автомобілів,кораблів та інших предметів техніки;— патефони та платівки (починаючи з N 285 для платівок "МОНО" і з N 739 для платівок "СТЕРЕО"),виготовлені після 1960 року.

Твори друку,видані після 1945 року,у т. ч.:— окремо видані твори,зібрання творів,збірки творів різних авторів,науково-популярна література,література для дітей;— періодичні,нотні,картографічні,образотворчі видання,брошури,рекламні видання;— видання,що вивозяться їх авторами;— довідники для вступників до вищих навчальних закладів та однотомні мовні словники;— сучасні репринтні та факсимільні видання;— усі видання та інформація на будь-яких носіях,що відправляються державними бібліотеками,бібліотеками наукових товариств і громадських організацій,музеями відповідно до міжнародного книгообміну та міждержавного міжбібліотечного обміну;— тиражована друкована графіка (репродукції,літографії,естампи,плакати,постери,афіші,календарі,листівки,конверти і т. п.),фотоальбоми і фотопродукція сувенірного призначення і т. п.

Музичні інструменти за наявності одного з документів:фабричний паспорт,торгова квитанція,чек,ярлик на інструменті тощо,виготовлені після 1950 року,у т. ч.:— фабричні серійні вітчизняного та зарубіжного виробництва;— механічні та електромузичні інструменти фабричного виробництва.

Знаки поштової оплати України:поштові марки й блоки,марковані поштові конверти й марковані поштові картки (художні й стандартні),видані після 1991 року.

Особисті нагороди у разі переїзду громадян на постійне місце проживання до інших держав при наявності орденських книжок або нагородних посвідчень. Вивезення громадянами,які переїжджають на постійне місце проживання до іншої держави,нагород,що залишилися їм від померлих батьків,можливе за умови подання документів,що підтверджують переїзд громадян на постійне місце проживання до іншої держави,свідоцтва про смерть,орденських книжок або нагородних посвідчень та документів,що підтверджують родинні зв'язки.

Державні нагороди України з дорогоцінних металів та/або дорогоцінного каміння,порядок вивезення яких затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2001 р. N 677.

Значки,пам'ятні знаки,настільні медалі,ювілейні та пам'ятні монети,банкноти,які не є засобом платежу (крім вітчизняних та зарубіжних монет із дорогоцінних і недорогоцінних металів,паперових грошових знаків до 1960 р. включно).


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014