+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Ввезення транспортних засобів на митну територію України тимчасово або з метою транзиту регламентується

регламентується Законом України "Про порядок ввезення (пересилання) в Україну,митного оформлення й оподаткування особистих речей,товарів та транспортних засобів,що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України" № 2681- III віз 03.09.2001 і Наказом Держмитслужби України № 1118 від 17.11.2005.

За інформацією Київської регіональної митниці щодо тимчасового в’їзду (транзиту) транспортного засобу на територію України ви маєте право ввезти автомобіль на строк до 10-ти днів за умови усного декларування про виїзд з території України на вказаний термін і без сплати будь яких митних зборів та податків. Термін 10 днів є максимальним для транзиту транспортного засобу на території України,у тому числі і для громадян України,які проживають за межами України та знаходяться на тимчасовому консульському обліку в іншій країні. Для підтвердження того,що ви на даний момент не проживаєте на території України,ви повинні пред’явити закордонний паспорт з відміткою про тимчасовий консульський облік,а також документи,які підтверджують право власності на автомобіль та те,що він зареєстрований для постійного користування в реєстраційних органах іноземної держави. Це положення встановлено наказом державної митної служби України № 229 від 17.03.2008,а саме - частиною IV «Митний контроль та митне оформлення ТЗ,що ввозяться на митну територію України з метою транзиту».

Згідно Наказу Держмитслужби № 771 від 07.09.2007,«При неможливості виконання зобов'язання,наданого митним органам на здійснення транзиту чи доставки до митниці призначення у встановлений термін з об'єктивних причин (аварія,виведення з ладу,пошкодження транспортного засобу,викрадення,хвороба власника (користувача) транспортного засобу,тощо),власник або уповноважена ним особа повинен звернутися з письмовою заявою про продовження терміну виконання зобов'язання із зазначенням причин неможливості доставки транспортного засобу у визначений термін та подати документи,що підтверджують даний факт,керівництву відділу митного оформлення автотранспортних засобів».

Якщо вам необхідно перебувати на території України більше ніж термін транзиту,але терміном до 1 року,вам необхідно оформляти тимчасовий ввіз транспортного засобу на митну територію України,але вам також необхідно надати документи,які підтверджують реєстрацію для постійного користування в реєстраційних органах іноземної держави. Для ввозу вам треба внести в якості застави на рахунок митної служби України суму,яка дорівнює усім податкам та зборам,яки сплачуються при ввезенні транспортного засобу для вільного користування (ПДВ,акцизний збір,та ін.). Ці гроші повертаються вам,якщо ви у встановлений термін вивезли транспортний засіб з території України,у іншому випадку - застава вам не повертається.

Згідно п. 4.1 Наказу Держмитслужби України № 1118 від 17.11.2005,звільняються від оподаткування на ввезення транспортного засобу громадяни інших країн,які прибувають в Україну з метою постійного проживання а також громадяни-нерезиденти України за наступними умовами:— постійне проживання громадянина на території країни попереднього місця проживання не менше одного року (для іноземців та осіб без громадянства - з дати підтвердження факту постійного проживання в країні попереднього місця проживання до дати отримання посвідки на постійне проживання або до дати отримання паспорта громадянина України з відміткою про реєстрацію місця проживання в Україні;для громадян України - з дати поставлення до дати зняття з постійного консульського обліку,а за відсутності відмітки про зняття з постійного консульського обліку - до дати отримання паспорта громадянина України);— перебування ТЗ у власності громадянина не менше одного року з дати набуття права власності на ТЗ до дати:для іноземців та осіб без громадянства - отримання посвідки на постійне проживання або отримання паспорта громадянина України з відміткою про реєстрацію місця проживання в Україні;для громадян України - зняття з постійного консульського обліку,а за відсутності відмітки про зняття з постійного консульського обліку - до дати отримання паспорта громадянина України);— перебування ТЗ на обліку в країні постійного місця попереднього проживання його власника не менше одного року (для іноземців та осіб без громадянства - з дати підтвердження факту постійного проживання в країні попереднього місця проживання до дати отримання посвідки на постійне проживання або до дати отримання паспорта громадянина України з відміткою про реєстрацію місця проживання в Україні;для громадян України - з дати поставлення до дати зняття з постійного консульського обліку,а за відсутності відмітки про зняття з постійного консульського обліку - до дати отримання паспорта громадянина України).


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014