+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

На виготовлення печаток не потрібно отримувати дозвіл в дозвільній системі.

Відповідний наказ Міністерства внутрішніх справ України (МВС) № 5 "Про визнання таким,що втратив чинність,наказ МВС від 11.01.99 N 17" від 11.01.2011 вступив в дію 21 лютого 2011 року.

Даний наказ визнає таким,що втратив чинність,наказ МВС від 11.01.99 № 17 "Про затвердження інструкції про порядок видачі міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади,підприємствам,установам і організаціям,господарським об'єднанням та громадянам дозволів на право відкриття та функціонування штемпельно-граверних майстерень,виготовлення печаток і штампів,а також порядок видачі дозволів на оформлення замовлень на виготовлення печаток і штампів,та затвердження Умов і правил провадження діяльності з відкриття та функціонування штемпельно-граверних майстерень,виготовлення печаток і штампів" і виданий на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 № 1216 "Про внесення змін до Положення про дозвільну систему".

Зокрема,постанова Кабміну № 1216 передбачає виключення слів "штемпельно-граверні майстерні,печатки і штампи" з пункту 2 та абзацу другого пункту 9 "Положення про дозвільну систему",що визначають предмети,матеріали і речовини,підприємства,майстерні та лабораторії,на які поширюється дозвільна система і потрібна видача дозволів на виготовлення,придбання,зберігання,облік,охорону,перевезення та використання.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014