+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Договір найму жилого приміщення. Укладення договору найму жилого приміщення

Користування жилим приміщенням у будинках державного і громадського житлового фонду здійснюється відповідно до договору найму жилого приміщення.

Договір найму жилого приміщення в будинках державного і громадського житлового фонду укладається в письмовій формі на підставі ордера на жиле приміщення між наймодавцем - житлово-експлуатаційною організацією (а в разі її відсутності - відповідним підприємством,установою,організацією) і наймачем - громадянином,на ім'я якого видано ордер.

Типовий договір найму жилого приміщення,правила користування жилими приміщеннями,утримання жилого будинку і придомової території затверджуються Радою Міністрів Української РСР.

Умови договору найму жилого приміщення,що обмежують права наймача та членів його сім'ї порівняно з умовами,передбаченими законодавством Союзу РСР,цим Кодексом,Типовим договором найму жилого приміщення та іншими актами законодавства Української РСР,є недійсними.

Член сім'ї наймача вправі вимагати,за згодою інших членів сім'ї,які проживають разом з ним,укладення з ним окремого договору найму,якщо жилу площу,що припадає на нього,може бути виділено у вигляді приміщення,яке відповідає вимогам статті 63 цього Кодексу.

У разі відмовлення членів сім'ї дати згоду на укладення окремого договору найму,а також у разі відмови наймодавця в укладенні такого договору спір може бути вирішено в судовому порядку.

Правила,встановлені частиною першою цієї статті,не поширюються на жилі приміщення в будинках підприємств,установ,організацій найважливіших галузей народного господарства (частина перша статті 114),крім випадків,коли наймач одержав приміщення не у зв'язку з трудовими відносинами або коли наймодавець втратив право на його виселення,а також на приміщення в будинках колгоспів.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014