+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

З прийняттям Податкового кодексу України змінився і порядок розмежування крадіжки,що передбачає кримінальну відповідальність і дрібної крадіжки,за яку настає адміністративна відповідальність.

Так,за статтею 185 Кримінального кодексу України,настає кримінальна відповідальність при скоєнні крадіжки майна,у випадках,якщо крадіжка майна є не дрібної.

[/p]

Відповідно до ст. 51 Кодексу України про адміністративні правопорушення,крадіжка чужого майна вважається дрібною,якщо вартість такого майна на момент вчинення правопорушення не перевищує 0,2 неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.

Неоподатковуваний мінімум доходів громадян відповідно до пункту 5 Підрозділу 1 Розділу ХХ Податкового кодексу для цілей кваліфікації вчиненого за нормами адміністративного та кримінального законодавства встановлюється на рівні соціальної пільги.

Соціальна пільга підпунктом 169.1.1 пункту 169.1 статті 169 НК дорівнює розміру прожиткового мінімуму для працездатних,який встановлюється на 1 січня звітного року. Законом про Держбюджет-2011 цей мінімум з 1 січня 2011 року становить 941 гривню. Таким чином,кримінальна справа може бути порушена тільки в тому випадку,якщо вартість викраденого майна перевищує 188 гривень 20 коп.

Але (!),П. 1 розділу XIX встановлено,що соціальна податкова пільга,встановлена підпунктом 169.1.1 пункту 169.1 статті 169 НК Україні,набуває чинності з 01 січня 2015 року. А до 31 грудня 2014 року для цілей застосування цього підпункту податкова соціальна пільга надається у розмірі 50% розміру прожиткового мінімуму для працездатних,який встановлено на 1 січня звітного року,тобто не 941 грн.,А 470 грн. 50 коп. І кримінальна відповідальність за крадіжку в цьому випадку буде виникати при вартості крадіжки майна на суму,що перевищує 94 грн. 10 коп.

З іншого боку,повинен застосовуватися закон,який пом'якшує відповідальність,а не підсилює її. У будь-якому випадку,до відповідних роз'яснень органів прокуратури,суду та др.компетентних органів питання залишиться спірним.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014