+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Представництво інтересів в суді

Юридична допомога в частині представництва інтересів клієнта в суді є базовою,адже лише послуги адвоката,професіонала своєї справи,зводять до мінімуму настання різного роду ризикових ситуацій. Юридична компанія «Гончаров та партнери» – це колектив висококваліфікованих адвокатів,професійних юристів,які в силі надати Вам якісну юридичну допомогу,та професійно представити Ваші інтереси в судах усіх інстанцій в Києві,загалом по Україні,та в світі.

Слід зазначити,що звернення громадян в суди на даний час стало надзвичайно розповсюдженим і набирає своїх обертів. Та це й не дивно,адже кожна людина вправі відстоювати свої права,тим паче,якщо це право закріплене в Основному законі – Конституції. Враховуючи нестабільну економічну ситуацію,політичний вплив на власну справу громадян України чи інші їхні законні права,надає інституту представництва інтересів в суді тих важелів,за допомогою яких представництво інтересів громадян в судах буде доцільним та основоположним для діяльності юридичних фірм в частині захисту прав та основних інтересів людей.

Можливо,кожен із Вас неодноразово переймався думкою,про те – а чи не в силі я сам представити власні інтереси,навіщо мені послуги юристів чи послуги адвокатів,якщо я сам досконало знаю свою проблему і ніяка юридична допомога мені не потрібна. Та нажаль,якщо враховувати ту ситуацію яка складається вже багато років в судовій системі України,простому громадянину досить важко відстоювати свої інтереси в суді. Представництво інтересів в суді повинно здійснюватись професійними юристами,які в силу свого фаху та професійності,знають дану проблему досконало.

Взагалі,само-по-собі пердставництво інтересів в суді – це інститут цивільного- процесуального права. Він визначає коло осіб,які в праві бути представниками,обмеження і обсяг повноважень цих осіб,перелік документів,які стверджують повноваження представника і порядок оформлення довіреності,а також види представництва і відповідальність представників за несумлінне ведення справи.

Представництво інтересів в суді може бути таких видів:добровільне ( тобто договірне,яке характеризує волю самих суб’єктів даних правовідносин. В даному виді представництва інтересів в суді,представництво здійснюється на підставі договору доручення,трудового договору чи контракту);законне ( в цьому виді представництва інтересів в суді,представництво в праві здійснювати батьки,усиновителі,опікуни,піклувальники).

Значення судової практики для інституту представництва інтересів в суді є надзвичайно важливим. Адже знаючи практику вирішення того чи іншого питанням судом,створює для професійного юриста можливість передбачення певних негативних нюансів для клієнта,та великий відсоток можливості їх запобігання.

Під судовою практикою слід розуміти ті положення (рішення) судів,які виробляються судами при розгляді певної категорії справ. Рішення суду по конкретній справі мають обов'язкову силу лише для суб'єктів цієї справи і,звичайно,джерелом права вони не є. Але разом з тим судова практика тісно пов'язана з джерелами права і має важливе значення в цивільному законодавстві. Саме за допомогою судової практики встановлюється таке розуміння і тлумачення закону,яке розкриває його зміст і його положення.

Розуміння значення судової практики,а в основному – судової практики в Україні,надає можливість особам,які здійснюють представництво інтересів в суді,правильно оцінити можливість настання негативного рішення та прийняти заходів для ненастання останнього.

Для представника,який знає всі нюанси судової практики,є велика можливість з'ясування наскільки ефективною і повною є діюча норма,виявити прогалини,неточності,суперечності,які закладені в ній,усунути їх і цим самим удосконалити свою позицію щодо того чи іншого питання,яке вирішуватиметься судом.

Слід зазначити,що в Україні не визнається судовий прецидент (на відміну від країн Англосаксонської правової сім’ї – Англія,США та ін.). Судова практика в Україні та рішення національних судів не встановлюють нових правил поведінки і на них не можна посилатися при вирішенні нових,навіть подібних,юридичних ситуацій. Узагальнення судової практики не є загальнообов'язковими,вони не мають юридичної сили,а носять лише рекомендаційний характер.

Проте,насправді,значення судової практики в Україні та вже існуючих рішень судів є надзвичайно важливим та має колосальне значення для представників,які відстоюватимуть Ваші інтереси в судах.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014