+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Реєстрація Товариства з обмеженою відповідальністю

Юридична компанія проводить реєстрацію ТОВ (ВАТ,ЗАТ,ПП,ФОП,громадські організації та Благодійні фонди) «під ключ»,також проводимо реєстрацію з засновниками (фізичними та/або юридичними особами) нерезидентами.

[/p]

Зупинимось,на більш чітко визначенні,що таке Товариство з обмеженою відповідальністю:— відповідно до ст. 50 Закону України "Про господарські товариства" товариством з обмеженою відповідальністю визнається товариство,що має статутний капітал (фонд),поділений на частки,розмір яких визначається установчими документами.

Називаючи цей вид товариства "товариством з обмеженою відповідальністю",законодавець не має на увазі обмеження відповідальності товариства як суб'єкта господарського права (юридичної особи) якимись певними розмірами майна або грошових коштів (наприклад,лише розміром статутного фонду). Насправді йдеться про обмеження відповідальності учасників товариства,які несуть її ризик у межах своїх вкладів до статутного фонду. Установчими документами товариства з обмеженою відповідальністю може бути передбачено,що учасники,які не повністю внесли вклади,відповідають за зобов'язаннями товариства також у межах невнесеної частини вкладу.

Реєстрація Товариства з обмеженою відповідальністю (надалі по тексту ТОВ) на сьогоднішній день один з найпростіших способів відкриття бізнесу. На відміну від інших організаційно-правових форм,реєстрація ТОВ дозволить вам максимально швидко відкрити власний бізнес та розпочати підприємницьку діяльність.

Згідно Закону України «Про господарські товариства» необхідний статутний капітал,який на дату створення компанії складає 1 мінімальну заробітну плату. При цьому,учасникам достатньо сформувати всього лише 50% від вказаного вище розміру. Інша частина повинна бути сформована протягом одного року.

Формування статутного капіталу можливо як грошовим внеском так і майном. Розглянемо більше детально способи формування статутного капіталу:Порядок формування статутного капіталу ТОВ грошовими коштами Внесок грошових коштів для формування статутного капіталу підприємства,згідно законодавства України,не підлягає оподаткуванню,а грошові кошти передані засновниками в статутний капітал товариства,відповідно до Цивільного кодексу України,є власністю самого товариства,і воно в особі директора має право вільно ними розпоряджатися. Тому можна формувати статутний капітал у розмірі однієї мінімальної заробітної плати так і в розмірі мільйонів. Але при формуванні статутного капіталу грошима,необхідно відкривати тимчасовий рахунок в банку,а це займає більше часу та витрат,тому є інший спосіб – формування статутного капіталу майном.

Формування статутного капіталу ТОВ майном:Оцінка внеску (майна),що відбувається при реєстрації,здійснюється добровільно учасниками. Для цього засновники повинні надати три основних документи:— акт оцінки та прийому-передачі майна до статутного капіталу (оцінка майна здійснюється — учасниками ТОВ;— протокол загальних зборів,в яких вказується перелік майна.

Майновим внеском може бути будь-яке майно,в тому числі нерухомість,земельні ділянки,об’єкти інтелектуальної власності тощо. Реєстрація ТОВ за місцезнаходженням одного із засновників - фізичної особи. Чинне законодавство не вимагає надання державному реєстратору документів що підтверджують місцезнаходження товариства. Однак фактичне його наявність просто необхідно для нормального функціонування бізнесу (наприклад:відправлення та отримання кореспонденції). Крім того податкові органи,можуть перестати приймати звітність,обгрунтовуючи це тим,що місцезнаходження підприємства ними не встановлено.

Зареєструвати юридичну особу можна за місцем проживання одного із засновників - фізичної особи. Для цього необхідно укласти договір оренди.

Реєстрація ТОВ тільки з одним засновником - фізичною або юридичною особою. Чинне законодавство не забороняє реєструвати товариство з одним учасником - юридичною або фізичною особою. Тому сміливо можна відкривати бізнес самостійно,якщо вам не потрібні інші партнери.

Реєстрація ТОВ з двома засновниками (50% на 50%). Кворум - необхідна кількість учасників для визнання загальних зборів правомочним,згідно Закону України "Про господарські товариства",складає 60%. Таким чином,якщо у підприємства два учасники з однаковою кількістю голосів,то при прийнятті життєво необхідних питань по підприємству,потрібна присутність відразу двох засновників,а також їх згода з усіх питань,що приймаються в компанії.

Реєстрація ТОВ з іноземним засновником - фізичною особою. Від засновника іноземця необхідно:— Паспорт іноземного громадянина з перекладом на українську мову з нотаріальним — посвідченням;— Наявність ідентифікаційного номеру отриманого на території України;— Розуміння української мови або наявність перекладача з дипломом;— Якщо іноземний громадянин буде обиратися керівником підприємства,необхідно мати дозвіл на працевлаштування.

ТОВ з іноземним засновником - юридичною особою. Іноземні юридичні особи також мають право бути засновниками юридичних осіб. При цьому іноземна компанія має надати наступний перелік документів:— документу,що підтверджує реєстрацію підприємства у країні місцезнаходження (виписка з торгового,банківського,судового реєстру,сертифікат і т.п.);— протокол вищого органу підприємства про рішення виступити засновником в товаристві,яке створюється на території України;— нотаріальну довіреність на представника,який буде підписувати статутні документи на території України.

Послуги нашої компанії складають:— Консультація з процесу створення ТОВ. — Консультація з питань вибору системи оподаткування. — Розроблення статуту (основний документ) ТОВ. — Підготовка необхідного переліку документів для проведення державної реєстрації ТОВ. — Виїзд юриста до нотаріуса,для підписання учасниками статутних документів. — Проведення державної реєстрації в районній адміністрації (отримання свідоцтва про держану реєстрацію та реєстрація статуту державним реєстратором). — Постановка на облік в єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України (отримання довідка з ЄДРПОУ). — Постановка на облік ТОВ,як платника податків в податковій інспекції (отримання довідки 4-ОПП). — Отримання в дозвільній системі дозволу на виготовлення печатки ТОВ. — Отримання виготовленої печатки. — Постановка на облік ТОВ в пенсійному фонді України (отримання повідомлення про взяття на облік). — Реєстрація ТОВ в фонді соціального страхування від нещасних випадків та тимчасових захворювань (отримання страхового свідоцтва). — Реєстрація ТОВ в фонді соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (отримання повідомлення про взяття на облік). — Реєстрація ТОВ в районному центрі зайнятості (отримання повідомлення про взяття на облік). — Реєстрація ТОВ в податковій інспекції як платника ПДВ та/або єдиного податку. — Підготовка необхідного пакету документів,для відкриття поточного рахунку в банку. — Виїзд юриста до нотаріуса,для оформлення банківських карток.

Додаткові послуги для підприємств:— Надання договору оренди юридичної адреси. — Розроблення штатного розкладу та посадових інструкцій ТОВ. — Розроблення договорів,в тому числі зовнішньоекономічних. — Резервування найменування юридичної особи. — Розробка ступенів захисту печатки ТОВ. — Отримання додаткових печаток для ТОВ,в тому числі печатки «для документів»,«під №1,№2 і т.д.. — Прискорення в отриманні довідки 4-ОПП. — Прискорення в отриманні свідоцтва платника податку на додану вартість (ПДВ) та/або свідоцтво платника єдиного податку. — Отримання Витягу або Виписки з державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців. — Подання в районну державну реєстрацію реєстраційної картки форми №6,для підтвердження щорічних даних про юридичну особу. — Отримання довідки про відсутність за межами України валютних цінностей та майна (можливе прискорення в отриманні до 1-го робочого дня).


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014