+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Розмір орендної плати за землю під забудову.

Встановити розмір річної орендної плати за земельні ділянки при укладанні договорів оренди залежно від її грошової оцінки.

Річна орендна плата за земельну ділянку,на якій здійснюються різні види економічної діяльності,у тому числі і передача будівель,споруд чи приміщень в оренду,проводиться розрахунково,пропорційно до видів діяльності та розмірів орендної плати.

Форма орендної плати Орендна плата може справлятися у грошовій,натуральній та відробітковій (надання послуг орендодавцю) формах.

Сторони можуть передбачити в договорі оренди поєднання різних форм орендної плати. Внесення орендної плати оформлюється письмово,за винятком перерахування коштів через фінансові установи.

Орендна плата за землю Орендна плата за землю - це платіж,який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою.

Розмір,форма і строки внесення орендної плати за землю встановлюються за згодою сторін у договорі оренди (крім строків внесення орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності,які встановлюються відповідно до Закону України "Про плату за землю").

Обчислення розміру орендної плати за землю здійснюється з урахуванням індексів інфляції,якщо інше не передбачено договором оренди.

Річна орендна плата за земельні ділянки,які перебувають у державній або комунальній власності,надходить до відповідних бюджетів,розподіляється і використовується відповідно до закону і не може бути меншою за розмір земельного податку,що встановлюється Законом України "Про плату за землю",та перевищувати 10 відсотків їх нормативної грошової оцінки. У разі визначення орендаря на конкурентних засадах може бути встановлений більший розмір орендної плати.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014