+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Право приватної власності громадян

Право приватної власності громадян на земельні ділянки,посвідчується відповідною Радою народних депутатів,про що робиться запис у земельно-кадастрових документах,з наступною видачею державного акта на право приватної власності на землю.

[/p]

Передача громадянам України безоплатно у приватну власність земельних ділянок,провадиться один раз,про що обов'язково робиться місцевими Радами народних депутатів відмітка у паспорті або документі,який його замінює.

Продаж земельної ділянки провадиться за ціною,встановленою угодою сторін,але ця ціна не може бути меншою за нормативну ціну землі.

Сама передача земельних ділянок у власність громадян є безкоштовною. Але за послуги,пов'язані з розробкою технічної документації,встановленням меж земельної ділянки в натурі,оформленням державного акту на право приватної власності тощо,зазвичай громадяни платять самі. Бо землевпорядні організації,які виконують цю роботу,є госпрозрахунковими і надають послуги за плату. Втім,органи місцевого самоврядування мають право ухвалити рішення,що для деяких категорій громадян оплату цих робіт можна здійснювати з місцевого бюджету.

Згідно зі статтею 22 Земельного кодексу України ( 2768-14 ) право власності на землю або право користування наданою земельною ділянкою виникає після встановлення землевпорядними організаціями меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і одержання документа,що посвідчує це право. Право власності або право постійного користування землею посвідчується державними актами.

Сертифікат на право володіння земельною часткою (паєм) не є і не може бути підставою для сплати земельного податку власниками цих сертифікатів.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014