+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Переобладнання і перепланування жилого будинку і жилого приміщення

Переобладнання і перепланування жилого будинку і жилого приміщення провадяться з метою підвищення їх благоустрою і перетворення комунальних квартир в окремі квартири на сім'ю. Переобладнання і перепланування жилого приміщення допускаються за згодою наймача,членів сім'ї,які проживають разом з ним,та наймодавця і з дозволу виконавчого комітету місцевої Ради народних депутатів.

[/p]

У разі відмови наймодавця,наймача або членів його сім'ї у згоді на переобладнання чи перепланування жилого приміщення спір може бути вирішено в судовому порядку,якщо на переобладнання чи перепланування є дозвіл виконавчого комітету місцевої Ради народних депутатів.

Наймач,який допустив самовільне переобладнання чи перепланування жилого або підсобного приміщення,зобов'язаний за свій рахунок привести приміщення у попередній стан.

Якщо проектом капітального ремонту жилого будинку передбачено переобладнання чи перепланування квартир,з цим проектом повинні бути ознайомлені наймачі та члени їх сімей. Зауваження і пропозиції зазначених осіб,не враховані проектною організацією,розглядаються органами,які здійснюють управління відповідним житловим фондом,а також виконавчим комітетом місцевої Ради народних депутатів,який затверджує проект капітального ремонту будинку.

Порядок проведення переобладнання і перепланування жилого будинку (квартири),що належить громадянинові

Переобладнання і перепланування жилого будинку (квартири),що належить громадянинові на праві приватної власності,провадяться з дозволу виконавчого комітету місцевої Ради народних депутатів.

Відповідальність за неналежне використання житлового фонду та інші порушення житлового законодавства Особи,винні:

— у порушенні порядку взяття на облік громадян,потребуючих поліпшення житлових умов,зняття з обліку і надання громадянам жилих приміщень;— у недодержанні встановлених строків заселення жилих будинків і жилих приміщень;— у порушенні правил користування жилими приміщеннями,санітарного утримання місць загального користування,сходових кліток,ліфтів,під'їздів,придомових територій;— у самовільному переобладнанні та переплануванні жилих будинків і жилих приміщень та використанні їх не за призначенням;— у порушенні правил експлуатації жилих будинків,жилих приміщень та інженерного обладнання,у безгосподарному їх утриманні;— у псуванні жилих будинків,жилих приміщень,їх обладнання та об'єктів благоустрою,несуть кримінальну,адміністративну або іншу відповідальність згідно з законодавством Союзу РСР і Української РСР.

Відповідно до Основ житлового законодавства Союзу РСР і союзних республік законодавством Союзу РСР і Української РСР може бути встановлено відповідальність і за інші порушення житлового законодавства.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014