+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Забезпечення клієнтів газопостачанням здійснює Київгаз

Забезпечення клієнтів газопостачанням здійснює Київгаз,який робить все,що стосується газу і за що компанія несе гарантійну відповідальність. Київгаз постійно розвиває сферу додаткових послуг,задовольняючи таким чином реальні потреби своїх нинішніх та майбутніх абонентів.

[/p]

Київгаз виконує проектні роботи на проведення газових мереж та на встановлення газового обладнання,безпосередньо встановлює та обслуговує це обладнання,проводить газифікацію,здійснює повірку та ремонт лічильників. Саме для розвитку цих послуг у компанії працюють проектна група,власні контактний та сервісний центри. Але й на цьому діяльність компанії не обмежується. Київгаз також починає розвивати інші напрямки послуг,не пов’язані з газом,та використовує найсучасніші технічні можливості та найкраще газове обладнання. Це дає змогу ефективно використовувати час клієнта та створювати для нього комфортні умови. Київгаз є організацією,яка під наглядом Держави гарантує безпеку виконання робіт пов’язаних з газом та газовим обладнанням.

До Послуг компанії належить постачання природного газу населенню,промисловим,комунально-побутовим та іншим споживачам газу. А також транспортування природного і нафтового газу розподільними трубопроводами (розподілення газу із газотранспортної мережі).

Через вищевказану організацію здійснюється підключення до газової мережі:— підготовка та надання технічних умов на підключення споживачів газу до газових мереж міста;— узгодження і експертиза проектів на газифікацію;— розробка проектно-кошторисної документації на газифікацію об’єктів тиском до 1.2 Мпа,електрозахист від корозії,комерційні вузли обліку газу.

Встановлення,технічне обслуговування та ремонт вітчизняного та зарубіжного газового обладнання.

Ремонт та повірка побутових і промислових лічильників газу. Виконання будівельно-монтажних робіт зі спорудження систем газопостачання,прокладання газових мереж.

Здійснення планової та позапланової перевірки вузлів обліку газу юридичних та фізичних осіб та ін.

Продаж газового обладнання. Надання автотранспортних послуг,технічне обслуговування і ремонт автотранспорту,мийка автотранспортних засобів.

Клієнти Київгазу можуть вирішувати питання,пов’язані з розрахунками за газ,без посередників. Це можливо за рахунок укладання прямих договорів на газопостачання між споживачем і «Київгазом». Прямий договір дозволить споживачу сплачувати рахунки за газ окремо від інших житлово-комунальних послуг,які надають об’єднання співвласників будинків,житлово-експлуатаційні організації та інші постачальники послуг.

Переваги переходу на прямі договори з ВАТ «Київгаз»:— клієнт самостійно контролює сплату за спожитий газ;— клієнт має можливість сплачувати за газ окремою квитанцією навіть якщо має великий борг за інші житлово-комунальні послуги;— автоматичне позбавлення житлово-експлуатаційних організацій посередницької функції між споживачем і «Київгазом».

Для укладання прямого договору необхідні такі документи:— ксерокопія паспорту (1,2,11 стор.);— ксерокопія ідентифікаційного коду;— ксерокопія права власності на приміщення;— довідка за формою №3 із ЖЕКу;— якщо є пільги,то всі документи на пільговика.

Укласти прямий договір з «Київгазом» можна у філії експлуатації газового господарства,яка той чи інший район,де знаходиться об’єкт постачання.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014