+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Договір Оренди

Орендна плата за землю - це платіж,який орендар вносить орендодавцеві за користування земельною ділянкою.

[/p]

Розмір,форма і строки внесення орендної плати за землю встановлюються за згодою сторін у договорі оренди. Орендна плата може справлятися у грошовій,натуральній та відробітковій (надання послуг орендодавцю) формах. Сторони можуть передбачити в договорі оренди поєднання різних форм орендної плати.

Орендна плата за земельні ділянки,що перебувають у державній і комунальній власності,справляється виключно у грошовій формі.

Договір про спільну діяльність Спільна діяльність суб'єктів підприємницької діяльності,без створення з цією метою юридичної особи,здійснюється на підставі договору про спільну діяльність учасників для досягнення спільної господарської мети.

Може здійснюватись:– на основі об’єднання вкладів (просте товариство);– без об’єднання вкладів.

Учасники договору можуть робити внески:- грошима;- іншим майном;- трудовою участю.

Грошові та інші майнові внески учасників договору,а також майно,створене або придбане в результаті їх спільної діяльності,є їхньою спільною власністю.

Є безоплатним. Письмова форма. Сторони за своїм бажанням та за домовленістю між собою визначають зміст необхідних умов.

Договір про спільну діяльність на основі об’єднання вкладів учасників. – сторони беруть зобов’язання об’єднати свої вклади та діяти спільно з метою одержання прибутку чи іншої мети;– таке об’єднання не призводить до створення юридичної особи;– участь юридичної особи має відповідати цілям,передбаченим статутом;– договір підлягає реєстрації з метою оподаткування доходів;– передбачає встановлення режиму спільної часткової власності на внесене,вироблене майно,та на одержані прибутки за згодою між собою.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014