+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Допомога юриста при банкрутстві компанії,юридичний супровід банкрутства.

В зв’язку з економічною кризою та різким погіршенням фінансової ситуації багатьох підприємств,виникла проблема банкрутства. Провідні юристи нашої фірми надають висококваліфіковані юридичні консультації для всіх учасників процедури банкрутства,задля допомоги підприємствам остаточно не втратити всі надії на можливий подальший позитивний розвиток своєї діяльності.

Сама процедура банкрутства регулюється Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника та або визнання його банкрутом». Крім того,існує величезна судова практика,яка відображає рішення по питанню визнання підприємства банкрутом. Банкрутство являє собою надзвичайно складний механізм,тому юридичний супровід при банкрутстві буде носити важливий характер в діяльності кожного підприємства.

Безпосередньо юридичний супровід при банкрутстві виникає тоді,коли те чи інше підприємство зазнало фінансового краху,виникла неспроможність даного підприємства виконати грошові,чи інші матеріальні зобов’язання перед кредитором. В даному випадку спеціалістами юридичних компанії проводиться така юридична допомога як розробка плану та основних правильних напрямків щодо проведення процедури банкрутства,представництво збанкрутілої організації в Господарському суді,участь в переговорах з кредиторами та ін. Це надзвичайно правильні підходи,які в великій мірі забезпечують захист банкрута.

Та поряд із цим – існує ще багато механізмів для реалізації захисту прав боржника-банкрута. Можливо одним із найдоцільніших буди дебіторська робота. Вона є незамінним елементом юридичного супроводу процедури банкрутства,та надає шанси на відшкодування банкруту вже тієї заборгованості,яка виникла перед ним.

Економічна нестабільність показала багатьом підприємствам,які розвиваються,що така послуга як юридичний супровід при процедурі банкрутстві є незамінною. Юридичні компанії надають широкий спектр юридичних послуг,які включають захист боржника-банкрута,та мінімальні його втрати під час даної процедури.

Та разом з тим,слід зазначити,що не лише стороні банкрута може надаватись така юридична послуга,як юридичний супровід при процедурі банкрутстві. Багато боржників є недобросовісними,і свідомо не розраховуються з боргами,які є в наявності. Тому і часто самі кредитори звертаються за юридичними консультаціями та порадами до юридичних фірм в частині допомоги їм у вирішенні цих спорів. Юридичний супровід при процедурі банкрутстві на стороні кредитора передбачає,насамперед,представництво інтересів кредитора в Господарських судах,допомогу в визначенні правової позиції,а також,що є дуже важливим – це контроль за діями арбітражного керуючого,з метою правомірності використання ним своїх повноважень.

Юридичний супровід при процедурі банкрутстві являється надзвичайно потрібним механізмом,який дозволяє підтримувати правову позицію кожної організації,що є передумовою правильного та позитивного вирішення даного спору.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014