+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Правила державної реєстрації та обліку автомобілів,автобусів,а також самохідних машин,сконструйованих на шасі автомобілів,мотоциклів усіх типів,марок і моделей,причепів,напівпричепів та мотоколясок

Порядок допуску транспортних засобів до поїздки за кордон

До поїздки за кордон допускаються транспортні засоби,на які видано реєстраційні документи відповідно до Конвенції про дорожній рух та номерні знаки,серіям яких присвоєно літери латинського алфавіту.

Документи на транспортні засоби для поїздки за кордон можуть оформлятися на підставі довіреності,посвідченої в установленому порядку. При цьому особі,яка здійснює поїздку за кордон на загальних підставах і має таку довіреність,на період поїздки видається свідоцтво про реєстрацію на її ім'я,а свідоцтво про реєстрацію,виписане на ім'я власника транспортного засобу,і довіреність зберігаються у відповідному підрозділі ДАІ.

Видане на період поїздки за кордон свідоцтво про реєстрацію повертається відповідному підрозділу ДАІ не пізніше ніж через 10 днів після повернення з-за кордону.

Транспортний засіб,на якому власник виїжджає за кордон,повинен мати розпізнавальний знак України. Власник такого транспортного засобу перед виїздом зобов'язаний укласти договір обов'язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів.

Транспортний засіб,на який встановлено тимчасову заборону на зняття з обліку,до поїздок за кордон не допускається.

На транспортні засоби,власники яких виїжджають за кордон на постійне місце проживання,видається свідоцтво про реєстрацію та номерні знаки встановленого зразка. Такі транспортні засоби знімаються з обліку.

Державну реєстрацію,перереєстрацію транспортних засобів,що виконують міжнародні перевезення вантажів і пасажирів,проводять спеціалізовані підрозділи ДАІ головних управлінь (управлінь) МВС у Криму,областях,містах Києві та Севастополі у порядку,встановленому МВС,після перевірки відповідності конструкції та технічного стану транспортних засобів вимогам резолюцій Європейської конференції міністрів транспорту.

Щорічна перевірка відповідності конструкції та технічного стану транспортних засобів,що виконують міжнародні перевезення вантажів і пасажирів,вимогам резолюцій Європейської конференції міністрів транспорту,а також видача сертифіката відповідності проводяться відповідно до законодавства.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014