+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ УКЛАДЕННЯ ДОГОВОРУ КУПІВЛІ – ПРОДАЖУ З ПРЕДСТАВНИКОМ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ.

При перевірці обсягу цивільної правоздатності юридичних осіб,які беруть участь у правочинах,нотаріуси зобов'язані ознайомитись з установчими документами (статут,засновницький договір),установчими актами,свідоцтвом про державну реєстрацію (перереєстрацію) суб'єкта підприємницької діяльності (витягом з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України),

положенням про філію та представництво юридичної особи,наказом юридичної особи про призначення керівника філії або представництва і перевірити,чи відповідає нотаріальна дія,яка вчиняється,обсягу цивільної правоздатності юридичної особи.

При укладенні правочину представником нотаріус перевіряє його повноваження за довіреністю,виданою представникові юридичною особою. Нотаріус зобов'язаний перевірити за допомогою Єдиного реєстру довіреностей,посвідчених у нотаріальному порядку,дійсність довіреності на право розпорядження майном,у тому числі транспортними засобами. На примірнику довіреності або її копії,що залишаються у справах державної нотаріальної контори чи в приватного нотаріуса,робиться відмітка про перевірку дійсності довіреності за даними Єдиного реєстру довіреностей,посвідчених у нотаріальному порядку,з обов'язковим зазначенням часу,дати та ідентифікаційного номера перевірки.

Нотаріус не вимагає подання довіреностей на вчинення правочинів та інших дій від осіб,уповноважених на це установчими документами юридичної особи,законом або іншими актами цивільного законодавства. У цих випадках від представників вимагаються документи,які передбачають зазначені повноваження та посвідчують їх службове становище.

Відчуження або застава майна,що є колективною власністю,здійснюється за рішенням органів управління товариства (загальних зборів,виконавчого органу),якщо інше не встановлено законом та (або) установчими документами (актами).

Якщо від імені юридичної особи діє колегіальний орган,нотаріусом витребовується документ,який стверджує повноваження цього органу та розподіл обов'язків між членами колегіального органу (статут,засновницький договір,установчий акт,постанова про обрання посадових осіб тощо).

Правовстановлюючий документ (попередній договір,витяг з реєстру прав власності на нерухоме майно)


Договори про відчуження або заставу нерухомого та рухомого майна (майнових прав) посвідчуються нотаріусом після перевірки відсутності податкової застави та заставної за даними Державного реєстру застав рухомого майна. (Довідка про відсутність заборони відчуження (арешт),Довідка про відсутність податкової застави)


Установлення особи здійснюється за паспортом або іншими документами,які унеможливлюють будь-які сумніви щодо особи громадянина (паспорт громадянина України,паспорт громадянина України для виїзду за кордон,дипломатичний чи службовий паспорт,посвідчення особи моряка,посвідка на проживання особи,яка мешкає в Україні,але не є громадянином України,національний паспорт іноземця або документ,що його замінює,посвідчення водія,посвідчення інваліда чи учасника Великої Вітчизняної війни,посвідчення,видане за місцем роботи фізичної особи,та ін.).


Про спосіб установлення особи нотаріусом робиться відповідний запис у реєстрі нотаріальних дій.


Для юридичних осіб обов'язковим є зазначення в договорі - ідентифікаційний код за даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України. На підтвердження наявності ідентифікаційного номера (коду) нотаріусу подається відповідна,завірена уповноваженою особою,довідка або (витяг),фотокопія якої(го) долучається до примірника правочину,який залишається у справах нотаріуса.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014