+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

ЩО ТАКЕ БТІ?

БТІ (Бюро Технічної Інвентаризації) є структурою з якої,в обов'язковому порядку,доводиться зіштовхуватися при оформленні документів у наступних випадках:

1. Купівля-продаж 2. Дарування 3. Спадщина
4. Перепланування й т.п. квартири,удома або другого об'єкта нерухомості.

5. Обмін
6. Передача під заставу

БТІ є ДУЖЕ впливовим і бюрократичним органом.

Бюро не надає послуги безкоштовно. Також не передбачені пільги ні для яких категорій громадян.

БТІ видає висновки про технічний стан,як це передбачено постановою КМ №1035 від 9.09.2009р

Бюро не приймає замовлення по визначенню відсотка готовності об'єктів незавершеного будівництва.
Замовлення на витяг з Реєстру прав власності оформляється на 3 дні,1 тиждень,2 місяці,місяць. Для оформлення замовлення необхідна наявність технічного паспорту на квартиру з інвентаризаційною оцінкою й правовстановлюючого документу зареєстрованого в Реєстрі прав власності на нерухоме майно
Замовлення на витяг з Реєстру прав власності на нерухоме майно (колишня довідка - характеристика) при наявності технічного паспорта на квартиру з інвентаризаційною оцінкою й правоуустановлювального документу зареєстрованого в Реєстрі прав власності на нерухоме майно коштує:3 дні - 64.48 грн,1 тиж. - 53,98 грн.,2 тиж. - 43,48 грн.,1 міс. - 32,24 грн. До кожного замовлення обов'язкова оплата послуг Міністерства юстиції - 72,25 грн
БТІ не займається оформленням права власності на житлові будинки. Відповідно п.5.1.2 Положення про порядок оформлення права власності на об'єкти нерухомого майна в м. Києві затвердженого розпорядженням виконавчого органа Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 27 жовтня 2009 р. N 1227 Головне керування житлового забезпечення здійснює оформлення права власності й видає свідчення про право власності фізичним і юридичним особам на побудовані,перебудовані й реконструйовані житлові будинки.
Державна реєстрація прав проводиться реєстраторами бюро технічної інвентаризації(далі - БТІ) у межах певних адміністративно-територіальних одиниць,обслуговування на території яких здійснюється БТІ й підключеними до Реєстру прав власності на нерухоме майно. Київське міське БТІ підключене до Реєстру і є його користувачем,тому інформація про право власності Київським міським БТІ надається лише про об'єкти нерухомого майна,які перебувають у місті Києві.
Для оформлення замовлення на виготовлення технічного паспорту для приватизації квартири необхідно надати лист - прохання від балансо -утримувача із зазначеною адресою квартири й прізвищем,ім'ям,по-батькові квартиронаймача. Вартість послуг,в залежності від метражу й строку виконання,від 100 гр. і більше
бюро визначає інвентаризаційну вартість квартир у багатоквартирних житлових будинках і вказує її в технічному паспорті відповідної квартири. Визначення оцінної вартості багатоповерхових житлових будинків здійснюється під час проведення технічної інвентаризації відповідно стандарту СОУ ЖКГ 75.11-35077234.00116:2009 "Житлові будинки. Збірник укрупнених показників вартості відтворення багатоповерхових житлових будинків" затвердженого наказом Мінжитлокомунгоспу від 07.02.09 №31. Для визначення інвентаризаційної вартості квартири необхідно провести її інвентаризацію,що включає опис всіх оздоблювальних матеріалів квартири і її технічний стан. Вартість квартири також залежить від технічних характеристик усього будинку,у якому вона розташована й дати його побудови.
У такий спосіб назвати орієнтовну вартість оцінки без проведення технічної інвентаризац
Для продажу гаража Бюро підготує Вам Витяг з Реєстру прав власності на нерухоме майно. Замовлення на витяг з Реєстру оформляється на основі:
1. технічного паспорту на об'єкт із інвентаризаційною оцінкою,
2. правоустановчого документу,що зареєстрованого в Державному реєстрі прав власності,
3. особистого паспорту власника.
Вартість послуг БТІ:
інвентаризація гаража від -150 гр;
внесення до реєстру від -102 гр;
витяг з реєстру від -44 гр.
Відповідно статей 793,794 Цивільного кодексу України договір наймання будинку або іншого капітального спорудження (їхньої окремої частини),ув'язнених на строк не менше ніж на три роки,підлягає нотаріальному посвідченню й державній реєстрації
Державна реєстрація права користування (сервітуту) на об'єкти нерухомого майна,розташовані на земельних ділянках;права користування (наймання,оренди) будинком або іншими капітальними спорудженнями,їхніми окремими частинами;довірчого керування нерухомим майном проводиться після державної реєстрації права власності на таке майно.
За заявою зацікавленої особи державної реєстрації підлягають і ті речові права,які виникли на підставі договорів,укладених до вступу в силу Законом.
4. Строк 1 тиждень,2 тижня,1 місяць
Свідчення про право власності на нерухоме майно є правовстановлюючим документом,на підставі якого проводиться державна реєстрація права власності на нерухоме майно й вносяться відомості до Реєстру прав власності на нерухоме майно про зареєстровані права,суб'єктів прав,об'єкти нерухомого майна. Інформація з Реєстру прав надається у формі витягу й інформаційної довідки. В 7.9 і 7.10 Тимчасового положення про порядок державної реєстрації прав власності на нерухоме майно визначена яка інформація втримується в інформаційній довідці й витягу з Реєстру. Для укладання договору необхідно мати витяг з Реєстру прав
Витяг з Реєстру прав є дійсним протягом трьох місяців з моменту його видачі,крім випадків,коли витяг з Реєстру прав видається спадкоємцям для оформлення спадщини.
У випадку зміни загальної або житлової площі квартири необхідне оформлення технічного паспорта,що буде відповідати технічним характеристикам об'єкта нерухомого майна.
Зважаючи на те,що на момент укладання договору технічні характеристики об'єкта нерухоме майно змінене у зв'язку з "уточненням",необхідно використати уточнені дані про загальну площу об'єкта нерухомого майна.

Оформлення дорогого документа в БТИ,як правило,сполучено з безліччю нюансів і питань,відповіді на які може дати тільки досвідчений фахівець.
У будь-якого поставленого завдання є кілька шляхів рішення,і вибрати найбільш оптимальний шлях без кваліфікованої допомоги не просто.
Споконвічно правильно обрана тактика рішення питання - застава економії Ваших грошей,часу,і нервів.
Оформлення простої довідки є надзвичайно довгим і виснажливим процесом.


Реєстрація документів на право власності

Реєстрація документів на право власності є логічним завершенням установлення приватної власності на об'єкт нежилої нерухомості. Реєстрація права власності в державному реєстрі проводиться після будь-якої нотаріальної угоди з об'єктом нерухомості,після уведення об'єкта в експлуатацію,а також на підставі рішення суду у визнанні права власності,що вступили в законну силу.

Поки громадянин або юр. особа не зареєструє право власності на об'єкт нерухомості,геть не є його повноправним власником. Тому не варто відкладати процес реєстрації права власності надовго.

обходжені документи (для фізичних осіб):
Оригінал правовстановлюючого документа (договір купівлі-продажу,договір дарування,свідчення в праве власності,свідчення в праве на спадщину й т.п).
Копії паспортів (1,2 стор. і прописка) і ідентифікаційних кодів власників.
Нотаріальне доручення на надання Ваших інтересів по оформленню права власності в БТІ.

Необхідні документи (для юридичних осіб):
Реєстраційні документи (свідчення в реєстрації,устав,довідка з управління статистики,свідчення платника податку);
Оригінали правовстановлюючих документів на об'єкт нерухомості;
Доручення.
Детальний перелік складається індивідуально,у залежності от організаційно-правової форми й об'єкта нежилого фонду.

У випадку,якщо Ви вже звернулися в БТІ й зробили замовлення самі,ми зможемо його прискорити й надасть будь-яку допомогу по Вашому питанню в БТІ.

Нижче наведений список необхідних документів для різних типів договорів.
Договір купівлі-продажу квартири
оригінал договору
копія,завірена нотаріусом
виписка з державного реєстру угод (правочинів)
копія виписки
ідентифікаційний номер (копія),у тому випадку,якщо в договір геть не зазначений
доручення - оригінал і копія (у тому випадку,якщо особа діє за дорученням)
паспорт власника або довіреної особи

Нотаріальне доручення можна оформить у дорогого нотаріуса. Обов'язкова присутність особи-власника нерухомості. При себе необхідний мати оригінал паспорта й ідентифікаційного коду особи,що довіряє й довіреної особи.
Договір дарування квартири
оригінал договору
копія,завірена нотаріусом
ідентифікаційний номер (копія),у тому випадку,якщо в договорі не зазначений
доручення - оригінал і копія (у тому випадку,якщо особа діє за дорученням)
паспорт власника або довіреної особи
Договір купівлі-продажу частки будинку
оригінал договору
копія,завірена нотаріусом
виписка з державного реєстру угод (правочинів)
копія виписки
ідентифікаційний номер (копія),у тому випадку,якщо в договорі не зазначений
доручення - оригінал і копія (у тому випадку,якщо особа діє за дорученням)
паспорт власника або довіреної особи
Договір дарування частки будинку
оригінал договору
копія,завірена нотаріусом
копія звичайна
ідентифікаційний номер (копія),у тому випадку,якщо в договір геть не зазначений
доручення - оригінал і копія (у тому випадку,якщо особа діє за дорученням)
паспорт власника або довіреної особи
технічний паспорт
Договір купівлі-продажу гаража,садового будинку
оригінал договору
копія,завірена нотаріусом
ідентифікаційний номер (копія),у тому випадку,якщо в договорі не зазначений
доручення - оригінал і копія (у тому випадку,якщо особа діє за дорученням)
паспорт власника або довіреної особи
технічний паспорт
Рішення суду на квартиру,гараж або садовий будинок
2 довідки із суду - копії з мокрими печатками (одна з них може бути завірена нотаріально)
копія звичайна
доручення - оригінал і копія (у тому випадку,якщо особа діє за дорученням)
паспорт власника або довіреної особи
технічний паспорт

У копії рішення судна повинне бути написане:
"Рішення не оскаржувалось і придбало законну силу".

Оригінал рішення перебуває в матеріалах цивільної справи районного суду.

Витяг з Реєстру прав власності

Витяг з Реєстру прав власності на нерухоме майно (раніше,- довідка-характеристика),є документом,що необхідний одержати в БТИ для проведення різних угод з нерухомістю (купівля-продаж,дарування,обмін,вступ у спадщину,передача під заставу й буд.р.).

Процедура одержання витягу з Реєстру прав власності після змін вступивших в силу 1 червня 2010 року,значно ускладнилася,що привело до необхідності повторної реєстрації вашого правовстановлюючого документа (договору купівлі-продажу,міни,свідчення в праве власності й т.п.) у БТИ в електронному Реєстрі прав власності,а також необхідності заново проходить інвентаризацію.

Таким чином,оформлення даного витягу з Реєстру прав власності проводиться у два етапи:

I - Проходження інвентаризації (виготовлення тех. паспорта);

ІІ реєстрація в Реєстрі прав власності (одержання виписки об реєстрацію) і виготовлення витягу з Реєстру прав власності.

Термін дії виписки з Реєстру прав власності на нерухоме майно - 3 місяці.


Необхідні документи:
1. Оригінал правовстановлюючого документа (договір купівлі-продажу,договір дарування,свідчення в праве власності,свідчення в праве на спадщину й т.п).
2. Оригінал технічної документації на нерухоме майно (тех. паспорт).
3. Копії паспортів (стор.1,2 і прописка) і ідентифікаційних кодів власників.
4. Оригінал грамотного запиту нотаріуса (для оформлення спадщини).
5. Нотаріальне доручення на оформлення виписки з Реєстру прав власності в БТИ

Для проведення оцінки нерухомого майна,що належить приватним особам,потрібні наступні документи:
1. Право власності (договір купівлі/продажу,свідчення про права власності,договір дарування й т.п.)
2. Технічний паспорт БТІ (поверховий план і експлікація) об'єкта оцінки
3. Паспорт власника,або власників об'єкта оцінки
4. Нотаріально завірене доручення від власника об'єкта оцінки,якщо документи подає не власник,і паспорт особи,що діє за дорученням

Для проведення оцінки нерухомого майна,що належить юридичним особам і підприємцям,потрібні наступні документи:
1. Право власності (договір купівлі/продажу,свідчення про право власності,договір дарування те що) - копії,завірені печаткою юридичної особи або підприємця (якщо є печатка),якому належить об'єкт оцінки
2. Технічний паспорт БТІ (поверховий план і експлікація) об'єкта оцінки
3. Устав,установчий договір,свідчення про державну реєстрацію,паспорт власника,або власників об'єкта оцінки
4. Нотаріально завірене доручення від власника об'єкта оцінки,якщо документи подає не власник,і паспорт особи,що діє за дорученням

В окремих випадках може з'явитися необхідність у наданні додаткових документів.


БТИ КИЕВ
Адрес:ул. Трехсвятительская,4-в,телефон для справок:229-70-60

Порядок работы

1. Прием заказов на регистрацию правоустанавливающих документов,изготовление и выдача технической документации и справок-характеристик на объекты нежилого фонда каб. № 13
І подъезд

2. Прием заказов на регистрацию правоустанавливающих документов приватизированных (бывших государственных) квартир каб. № 66
ІІ подъезд

3. Выдача документов на регистрацию правоустанавливающих документов приватизированных (бывших государственных) квартир каб. № 44
ІІ подъезд

4. Прием заказов на изготовление справок-характеристик на приватизированные (бывшие государственные) квартиры (сроком на 1 неделю) каб. № 64
ІІ подъезд

5. Выдача справок-характеристик на приватизированные (бывшие государственные) квартиры (сроком на 1 неделю) каб. № 65
ІІ подъезд

6. Прием заказов на изготовление справок-характеристик на приватизированные (бывшие государственные) квартиры (сроком на 2 недели и 1 месяц) каб. № 34
ІІ подъезд

7. Прием и выдача заказов на инвентаризацию и виготовлення изготовление справок-характеристик на частные дома каб. № 42
ІІ подъезд

8. Прием и выдача заказов на изготовление справок-характеристик,технических паспортов,регистрацию документов на право собственности на квартиры ЖСК (кооперативные) каб. № 62
ІІ подъезд

9. Прием и выдача заказов на инвентаризацию гаражных боксов,находящихся в товариществах ГСК,садовых домов,находящихся в садово-дачных кооперативах,изготовление справок-характеристик на эти объекты и регистрация прав собственности. каб. № 47
ІІ подъезд

тел. 229-00-17
Прием и выдача заказов на все виды услуг БТИ,проводится
ежедневно (кроме субботы и воскресенья)
пятница с 9-00 до 17-30
с 9-00 до 16-00

Прием граждан администрацией БТИ:

Начальник бюро тел. 229-81-17
понедельник с 10-00 до 13-00
четверг с 10-00 до 13-00

Главный инженер каб. № 5 (І этаж,І подъезд),тел. 229-77-22
среда с 15-00 до 19-00
пятница с 10-00 до 13-00

Зав. отделом технической инвентаризации:каб. № 9 (І этаж,І подъезд),тел. 229-88-83

Зав. отделом государственной регистрации прав собственности на недвижимость:
каб. № 32,тел. 229-80-14

Зав. отделом технической инвентаризации:каб. № 32,тел. 229-80-14

Юрисконсульт:каб. № 54

Эксперная оценка недвижимого имущества:каб. № 17,тел. 228-25-64

Ежемесячно в каждую первую среду с 17-00 до 18-00 работают прямые телефоны
между начальником бюро и всеми желающими по вопросам,касающимся работы бюро.
тел. 229-00-18


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014