+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

ПОРЯДОК віднесення об'єктів будівництва до IV і V категорій складності

Цей Порядок визначає механізм віднесення об'єктів будівництва різного функціонального призначення до IV і V категорій складності.

[/p]

2. Віднесення об'єкта будівництва до відповідної категорії складності здійснюється проектувальником і замовником.

3. Категорія складності об'єкта будівництва визначається відповідно до будівельних норм та державних стандартів на підставі класу наслідків (відповідальності) такого об'єкта будівництва.

4. Клас наслідків (відповідальності) об'єкта будівництва визначається згідно з вимогами ДБН В.1.2-14-2009 "Загальні принципи забезпечення надійності та конструктивної безпеки будівель,споруд,будівельних конструкцій та основ" за рівнем можливих економічних збитків і (або) інших втрат,пов'язаних з припиненням експлуатації або втратою цілісності об'єкта.

5. До IV категорії складності відносяться об'єкти будівництва,які мають хоча б одну з таких ознак:1) розраховані на постійне перебування більш як 300 осіб та (або) періодичне перебування більше 500 осіб;2) становлять можливу небезпеку для більш як 10000 осіб,які перебувають поза об'єктом;3) у разі аварії або неможливості (недоцільності) подальшої експлуатації:-можуть спричинити збитки в обсязі понад 15000 мінімальних розмірів заробітних плат;-можуть призвести до припинення функціонування об'єктів транспорту,зв'язку,енергетики та інженерних мереж регіонального рівня;-можуть призвести до втрати об'єктів культурної спадщини місцевого значення.

6. До V категорії складності відносяться об'єкти будівництва,які мають хоча б одну з таких ознак:

1) згідно із Законом України "Про об'єкти підвищеної небезпеки" ( 2245-14 ) є об'єктами підвищеної небезпеки;2) розраховані на постійне перебування більш як 400 осіб та (або) періодичне перебування понад 1000 осіб;3) становлять можливу небезпеку для більш як 50000 осіб,які перебувають поза об'єктом;4) у разі аварії або неможливості (недоцільності) подальшої експлуатації:- можуть спричинити збитки в обсязі понад 150000 мінімальних розмірів заробітних плат;- можуть призвести до припинення функціонування об'єктів транспорту,зв'язку,енергетики та інженерних мереж загальнодержавного значення;- можуть призвести до втрати об'єктів культурної спадщини національного значення.

7. Під час проведення державного архітектурно-будівельного контролю на об'єктах самочинного будівництва (у разі відсутності проектної документації) категорія складності таких об'єктів визначається посадовими особами Держархбудінспекції та її територіальних органів,а в разі необхідності - шляхом проведення експертизи експертною організацією чи експертом,що має відповідний сертифікат.

8. Юридичні та фізичні особи,які беруть участь у визначенні категорії складності об'єктів будівництва,несуть відповідно до закону відповідальність за порушення вимог цього Порядку.

9. Контроль за дотриманням вимог цього Порядку здійснюється спеціально уповноваженими органами у сфері містобудування та архітектури.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014