+
»
»
»
»


2          , ,   Advicecorp -
   ,,

Взаємоз’єднання операторів телекомунікаційних мереж

Для отримання доступу для надання послуг фіксованого місцевого,міжміського та міжнародного зв’язку необхідно здійснити взаємо з’єднання з іншими операторами місцевого,міжміського та міжнародного зв’язку через IP- шлюз .

Взаємоз'єднання телекомунікаційних мереж визначається як встановлення фізичного та/або логічного з'єднання між різними телекомунікаційними мережами з метою забезпечення можливості споживачам безпосередньо або опосередковано обмінюватись інформацією.
Надання послуг міжміського та міжнародного телефонного зв'язку здійснюється на підставі договору з оператором,що надає послуги місцевого телефонного зв'язку,або з іншим оператором,що надає послуги міжнародного,міжміського зв'язку. Висування пропозицій про взаємоз'єднання можливе лише на підставі отриманої ліцензії,при цьому взаємо з'єднання буде надаватись лише на ті види діяльності,на які її видано. Для того,щоб здійснити взаємоз'єднання необхідно відповідати наступним вимогам для компаній-заявників та виконати умови для отримання послуг ВАТ "Укртелеком":

1. Компанія-заявник має подати лист у довільній формі про бажання отримати послугу фіксованого міського,міжміського,міжнародного електрозв'язку ВАТ "Укртелеком" за допомогою технології VoIP (взаємоз'єднання) на ім'я заступника Голови Правління з питань маркетингу та продажу послуг. (Сиротенка І. В)
2. Компанія-заявник подає копії документів за наступним переліком,які повинні бути нотаріально завірені.

- свідоцтво про реєстрацію;
- статут компанії;
- зразки підписів керівників компанії;
- виписка з реєстру банку,в якому обслуговується компанія;
- письмові гарантії від фінансових установ або авторитетних компаній телекомунікаційного сектору,якщо компанія-заявник існує на ринку телекомунікацій менше 10 років,та не є всесвітньо відомою.

При позитивному рішенні ВАТ "Укртелеком" надсилає компанії-заявнику проект угоди на отримання послуги електрозв'язку ВАТ "Укртелеком". Згідно з угодою розрахунки за надані послуги здійснюються на умовах авансової оплати. Інші види оплати навіть не розглядаються. Після чого сторони узгоджують текст угоди та підписують її. Водночас компанія-заявник отримує технічні умови та додатково заповнює надані документи (Додаток №3). Якщо компанію-заявника цікавить можливість проходження викликів на мережі операторів стільникового мобільного зв'язку України,то необхідно додати їх префікси до поля "Зони обслуговування".
Компанія-заявник має надає прогноз загального обсягу трафіку (хв./міс.) за регіонами України. Після отримання даних про відповідність технічним умовам та прогнозу загального обсягу трафіку ВАТ "Укртелеком" разом з компанією-заявником проводить тестування підключення обладнання компанії-заявника до ІР-мережі ВАТ "Укртелеком".
Після отримання ВАТ "Укртелеком" підписаної компанією-заявником угоди,а також позитивних результатів тестування ВАТ "Укртелеком" компанія-заявник може розпочати надання послуги із завершення міжнародного трафіку.

Оператор IP-телефонії повинен повідомляти НКРЗ про укладання,змінення умов або припинення договорів про взаємоз'єднання телекомунікаційних мереж протягом 30 календарних днів від дня підписання відповідних документів та на вимогу НКРЗ надавати інформацію про умови взаємоз'єднання телекомунікаційних мереж., .
email , .
ۻ. . . opyright 2004-2014