+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Виділення номерного ресурсу

Відповідно до Закону „Про телекомунікації” оператор має право на отримання номерного ресурсу. Для його отримання оператору фіксованого телефонного зв’язку з використанням технології IP- телефонії або уповноважена ним особа має подати наступний пакет документів:

- Лист з поясненням мети звернення,до якого додає заяву про виділення номерного ресурсу за встановленою формою та комплект інформаційних матеріалі.
- Комплект відповідних інформаційних матеріалів включає:
- Завірену копію ліцензії на право провадження певного виду господарської діяльності у сфері телекомунікацій;
- Пояснювальну записку з обґрунтуванням потреби виділення заявленого обсягу номерного ресурсу.

Заява оператора телекомунікації щодо виділення номерного ресурсу розглядається Національною комісією з питань регулювання зв'язку України протягом місяця з моменту її реєстрації. Рішення даного органу щодо виділення або відмови у виділенні номерного ресурсу приймається протягом 3-х робочих днів. У разі прийняття рішення про відмову,в ньому зазначаються відповідні підстави.

Повідомлення про прийняте рішення Національною комісією з питань регулювання зв'язку України щодо результатів розгляду заяви надсилається (видається) заявнику протягом 3-х робочих днів з дня його прийняття.

За виділення номерного ресурсу стягується плата у розмірі і порядку,що встановлені Кабінетом Міністрів України.

Повідомлення про розмір плати за виділення номерного ресурсу та реквізити відповідної банкової установи надсилається заявнику одночасно з рішенням Національної комісії з питань регулювання зв'язку України про виділення номерного ресурсу.

Дозвіл на використання номерного ресурсу оформлюється і видається заявнику протягом трьох робочих днів після надання ним документів,що підтверджують здійснення платежу за виділення номерного ресурсу,який він повинен здійснити до 30 днів з дня отримання відповідного повідомлення від Національної комісії з питань регулювання зв'язку України.

Право користування номерним ресурсом надається на термін дії відповідної ліцензії без права передачі іншим особам,крім випадків вторинного розподілу на підставі дозволу,що надається Національною комісією з питань регулювання зв'язку України. Виділений номерний ресурс повинен бути задіяний у термін до 2 років (з дня отримання дозволу).

Розподіл номерного ресурсу серед споживачів.

Розподіл серійних номерів самостійно здійснюють оператори з виділеного їм номерного ресурсу. Використання серійного номера оформлюється договором про надання послуг електрозв'язку між оператором та замовником серійного номера. Договором обумовлюються використання серійного номера згідно з його призначенням,заборона передачі права на користування серійним номером іншим особам,відповідальність за нецільове використання серійного номера,недопущення використання серійного номера з метою,що суперечить інтересам безпеки держави,порушує громадський порядок та посягає на честь і гідність громадян.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014