+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

В Україні зростає кількість патентів на винаходи

Винахід — технічне рішення,що є новим,корисним у господарській діяльності і може бути практично застосоване. Визнаний офіційними експертами винахід може отримати правову охорону від держави і стати об'єктом промислової власності,що засвідчується особливим правоохоронним документом,який має назву патент.

Кількість зареєстрованих охоронних документів на об'єкти промислової власності,як повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки,молоді і спорту,в Україні стрімко зростає. Так,з 1992 року до 1 квітня 2011 року зареєстровано 315804 охоронних документів:

- 98887 патентів на винаходи з урахуванням перереєстрованих авторських свідоцтв та 20-річних після коротких;

- 58126 патентів на корисні моделі;

- 21647 патентів на промислові зразки;

- 137107 свідоцтв на знаки для товарів і послуг з урахуванням розділених реєстрацій;

- 11 свідоцтв на топографії ІМС;

- 12 реєстрацій кваліфікованих зазначень походження товарів;

- 14 свідоцтв на право використання зареєстрованих кваліфікованих зазначень походження товарів.

Крім того,кожен місяць зростає кількість нових заявок на об'єкти промислової власності. Тільки протягом березня 2011 року до Установи надійшло 4490 заявки. З них:всього на винаходи - 437,всього на корисні моделі - 1079,всього на знаки для товарів і послуг - 2837. Зареєстровано у березні 2358 охоронних документів.

Протягом березня 2011 року продовжувалась робота щодо державної реєстрації авторського права і договорів,які стосуються права автора на твір,відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права". За вказаний період до Установи надійшло 598 заявок на реєстрацію авторського права,40 заявок на реєстрацію договорів. Здійснено 507 реєстрацій авторського права на твір та прийнято 33 рішення про реєстрацію договорів,які стосуються права автора на твір.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014