+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Перетин митного кордону та реєстрація транспортного засобу в органах ДАІ

Згідно з положеннями Закону України від 06.07.05 № 2739-IV “Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів”,із змінами та доповненнями,внесеними Законом України від 30.11.05 № 3151-IV,встановлено обмеження щодо пропуску транспортних засобів на митну територію України:

Відповідно до ст. 1 даного Закону пропуск на митну територію України з метою вільного обігу (у тому числі з метою розкомплектування на запасні частини) тракторів колісних для перевезення напівпричепів (сідельних тягачів),автобусів,легкових автомобілів,вантажних автомобілів,автомобілів спеціального призначення та шасі з встановленими двигунами - коди товарних позицій згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності 8701 20,8702 - 8705 та 8706 (шасі з встановленими двигунами тільки для автомобілів товарних позицій 8701 20 та 8702 - 8705) допускається за умови,що на момент переміщення через митний кордон України пройшло не більше 8 років з дати їх виготовлення.
Закон України "Про порядок ввезення (пересилання) в Україну,митного оформлення й оподаткування особистих речей,товарів та транспортних засобів,що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України" визначає,що
переміщення через митний кордон України - ввезення громадянами на митну територію України,вивезення громадянами з цієї території або транзит через територію України громадянами предметів.
В свою чергу даний Закон визначає,що пропуск через митний кордон України - дозвіл митниці на використання громадянами предметів на митній території України з метою,заявленою митниці.
Відповідно до статті 2 Закону "Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів" пропуск на митну територію України з метою вільного обігу та першу реєстрацію в Україні ввезених транспортних засобів нових і таких,що були в користуванні,або виготовлених в Україні,здійснюють за умови їх відповідності екологічним нормам не нижче рівня "ЄВРО-2" згідно з технічними регламентами та національними стандартами (щонайменше за умови відповідності вимогам рівня "В" ДСТУ UN/ECE R 49-02А,В:2002 або "B","C","D" ДСТУ UN/ECE R 83-03:2002,які застосовують залежно від особливостей конструкції транспортних засобів):
- для тракторів колісних для перевезення напівпричепів (сідельних тягачів),автобусів та легкових автомобілів - коди товарних позицій 8701 20,8702 та 8703 - з 1 січня 2006 року. Цю норму не поширюють до 1 липня 2006 року на зазначені транспортні засоби,переміщені на митну територію України або виготовлені в Україні до 31 грудня 2005 року включно,та транспортні засоби,на які до 31 грудня 2005 року включно видано сертифікати відповідності;
- для вантажних автомобілів і автомобілів спеціального призначення - коди товарних позицій 8704 та 8705 - з 1 січня 2007 року.
Транспортні засоби за кодами 8701,8702,8703,8704,8705 Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності як нові,так і такі,що були в користуванні,які ввозяться на митну територію України громадянами,підлягають обов'язковій сертифікації відповідно до законодавства України. Документи,що засвідчують відповідність транспортних засобів вимогам технічних регламентів і національних стандартів,подаються митним органам під час митного оформлення транспортних засобів з метою вільного обігу та уповноваженим в Україні органам під час реєстрації транспортних засобів,якщо вони підлягають реєстрації.
Згідно з вимогами статті 32 дія статей 1 і 2 цього Закону не поширюється на транспортні засоби,які ввозяться на митну територію України тимчасово,з метою транзиту та при переселенні громадян на постійне місце проживання в Україну.

Постановою Кабінету Міністрів України від 07.09.1998 р. № 1388 затверджено "Порядок державної реєстрації (перереєстрації),зняття з обліку автомобілів,автобусів,а також самохідних машин,сконструйованих на шасі автомобілів,мотоциклів усіх типів,марок і моделей,причепів,напівпричепів,мотоколясок,інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів",згідно з положеннями якого:

Державна реєстрація транспортних засобів проводиться підрозділами Державтоінспекції з метою здійснення контролю за відповідністю конструкції та технічного стану транспортних засобів установленим вимогам стандартів,правил і нормативів,дотриманням законодавства,що визначає порядок сплати податків і зборів (обов'язкових платежів),використанням транспортних засобів в умовах воєнного і надзвичайного стану,а також для ведення їх обліку та запобіганню вчиненню щодо них протиправних дій.

Транспортні засоби реєструються за юридичними та фізичними особами в реєстраційно-екзаменаційних підрозділах Державтоінспекції (далі - підрозділи Державтоінспекції).
Транспортні засоби,що належать декільком фізичним або юридичним особам (співвласникам),за їх письмовою заявою реєструються за однією з таких осіб. У разі відсутності одного із співвласників державна реєстрація транспортних засобів проводиться на підставі його письмової заяви. Справжність підпису такого співвласника засвідчується нотаріально.

Власники транспортних засобів та особи,що експлуатують такі засоби на законних підставах,або їх представники (далі - власники) зобов'язані зареєструвати (перереєструвати) транспортні засоби протягом десяти діб після придбання (одержання) або митного оформлення,або тимчасового ввезення на територію України,або виникнення обставин,що є підставою для внесення змін до реєстраційних документів.

Строк державної реєстрації продовжується у разі подання документів,які підтверджують відсутність можливості своєчасного її проведення власниками транспортних засобів (хвороба,відрядження або інші поважні причини).На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014