+
»
»
»
»


2          , ,   Advicecorp -
   ,,

В'їзд (виїзд) іноземців в Україну

В'їзд (виїзд) іноземців в Україну регулюється Законом України про правовий статус іноземців та осіб без громадянства вiд 4 лютого 1994 року,Правилами в'їзду іноземців в Україну,їх виїзду з України i транзитного проїзду через її територію (постанова Кабінету Мiнiстрiв від 29 грудня 1995 року N1074) та Правилами оформлення візових документів для в'їзду в Україну (постанова Кабінету Мiнiстрiв від 20 лютого 1999 року N227).


Iноземцi в'їжджають (виїжджають) в Україну через пункти пропуску на державному кордонi за нацiональним паспортом i у разi наявностi вiз.
Іноземці та особи без громадянства,які перебувають в Україні на підставі дозволу відповідного центру зайнятості на працевлаштування на визначений термін,а також іноземці та особи без громадянства,які навчаються у навчальних закладах України не менш як протягом одного року мають право в'їжджати в Україну по дійсним паспортним документам з відповідними відмітками органів внутрішніх справ України.
Всi категорiї вiз оформлюються дипломатичними представництвами та консульськими установами України за кордоном.
На території України Департамент консульської служби Мiнiстерства закордонних справ оформляє дипломатичні візи:дипломатичному персоналу iноземних представництв та консульських установ в Українi,членам їхнiх сімей - на термін акредитації;
службовi візи:технiчному персоналу iноземних дипломатичних представництв та консульських установ в Українi,членам їх сімей,представникам міжнародних організацій в Україні - на термін дії службових карток;
візи (типу М) для працівників зарубіжних засобів масової інформації,а також членам їх сімей на термін дiї аккредитації.
Термiн дiї вiз може бути продовжений на території України.
Дипломатичнi та службовi вiзи,виданi дипломатичному персоналу,працiвникам дипломатичних представництв,консульських установ,мiжнародних та iнших акредитованих в Українi органiзацiй,продовжуються Департаментом Консульської служби МЗС України.
Термін дії віз інших типів продовжується органами МВС України.

- Реєстрація іноземців у Києві;
- Одержання ідентифікаційного номера для іноземних громадян;
- Одержання дозволу на працевлаштування іноземця в Україні;
- Продовження дозволу на працевлаштування;
- Реєстрація підприємства в органах ОВИР м.Києві;
- Українські бізнес - візи. Оформлення запрошень для іноземних партнерів;
- Оформлення посвідка на проживання в Україні (для громадян СНД);
- Оформлення посвідка на проживання в Україні (для громадян Євросоюзу);
- Оформлення посвідка на проживання в Україні (для громадян третіх країн);
- Одержання громадянства України.
Іноземці та особи без громадянства,що прибули в Україну на законних підставах,можуть тимчасово перебувати на території країни за паспортними документами,зареєстрованими у порядку,встановленому Законом України (Правила в'їзду іноземців та осіб без громадянства в Україну,їх виїзд з України та транзитного проїзду через її територію).
Паспортний документ подається іноземцем та особою без громадянства для реєстрації в пункті пропуску через державний кордон особі Державної прикордонної служби. Реєстрація проводиться на період короткострокового перебування - для іноземців чи осіб без громадянства з країн з візовим порядком в'їзду на період дії візи,але не більше ніж на 90 діб,для іноземців та осіб без громадянства з країн з безвізовим порядком в'їзду - на 90 діб,якщо інший термін не визначено в міжнародних угодах. Іноземці та особи без громадянства можуть звільнятися від реєстрації паспортного документа на підставі відповідного міжнародного договору України на умовах взаємності.
Якщо іноземний громадянин не проходить процедуру реєстрації у встановлений термін-піддається штрафних санкцій. Штраф може бути встановлено від 340 грн. до 1700 грн.
Термін реєстрації залежить від мети приїзду в Україну., .
email , .
ۻ. . . opyright 2004-2014