+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Повернення ігрового бізнесу в Україні

В 2009 році Законом України «Про заборону грального бізнесу в Україні» на всій території Україні було заборонено гральний бізнес,а також участь в азартних іграх,під якими,в силу названого Закону,розуміються ігри,умовою участі в яких є внесення гравцем ставки,що дає можливість отримати виграш,і результат яких повністю або частково залежить від випадковості.

Проте,вже в квітні 2011 року до парламенту було внесено проект Закону "Про азартні ігри".

Відповідно до положень якого азартна гра - це заснована на ризику угода про виграш,що укладена гравцями між собою або з організатором азартної гри,що отримав ліцензію,за умови внесення гравцем ставки за участь у грі за правилами,встановленими організатором азартної гри,і виграш,який залежить від обставин,на настання яких учасники мають можливість впливати своїми діями. Внесення гравцем ставки вважається укладенням між гравцем та організатором азартних ігор договору про участь в азартній грі,умови якого визначаються правилами проведення відповідної азартної гри.

Реалізацію державної політики у сфері грального бізнесу здійснює Кабінет Міністрів України через Національну комісію з питань державного регулювання організації і проведення азартних ігор і орган ліцензування.

Розділом другим даного законопроекту визначено перелік основних обмежень у сфері організації та проведення азартних ігор,зокрема організацію та проведення азартних ігор з прийняттям Закону буде дозволено лише у спеціальних територіальних зонах,якими є:

- п'ятизіркові готелі з кількістю номерів не менше 60-ти;

- трьох- і чотирьохзіркові готелі з кількістю номерів не менше 60-ти в Автономній Республіці Крим (крім міста Сімферополь);

- міста-курорти (крім дитячих):Миргород Полтавської області,Одеса,Слов'янськ Донецької області,Свалява Закарпатської області,Трускавець і Моршин Львівської області.
Також встановлено,що розміщення казино на інших територіях,ніж тих,що визначені вище,заборонено.

Статтею 10-ю законопроекту визначено,що для організації та проведення азартних ігор необхідним є отримання ліцензії,яка буде видаватися строком на 7 років.

На території України буде дозволено проводити такі види азартних ігор:

- ігри в карти;

- державні грошові лотереї;

- ігри в рулетку;

- ігри в кості.

Зі вступом в законну силу даного Закону проведення інших видів азартних ігор (не зазначених вище),зокрема інтерактивних ігор,інших теле-і радіо ігор,які передбачають внесення плати за участь у них (у тому числі як плати за послуги телефонного зв'язку) буде заборонено.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014