+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Реєстрація Товариства з обмеженою відповідальністю

ТОВ в Україні та Києві

Реєстрація Товариства з обмеженою відповідальністю сьогодні являє собою самий легший напрямок відкриття свого бізнесу.
Законодавець розглядає дану організаційно-правову форму,як підприємство в якому статутний фонд розподілений на відповідні частки засновників.
Слід розуміти,що учасники ТОВ несуть ризик виключно у межах свого внесеного вкладу.
Є декілька способів створення статутного капіталу. Хоча,наразі,законодавством надається право взагалі його не формувати.
Розглянемо процедуру формування статутного капіталу ТОВ грошима.
Грошові кошти,як внесок до статутного капіталу підприємства,відповідно до норм чинного законодавства України,не підпадають під оподаткування,а грошові кошти передані засновниками в статутний капітал є власністю відповідного підприємства,Але при формуванні капіталу грошима,необхідно відкривати тимчасовий рахунок в банку,а це займає більше часу та витрат,тому є інший спосіб – формування майном.
Формування капіталу майном передбачає:Оцінка внеску (майна),що відбувається при реєстрації,здійснюється добровільно учасниками. Для цього засновники повинні надати (розробити) наступний перелік документів:— акт оцінки та прийому-передачі майна (оцінка майна здійснюється засновниками);— протокол загальних зборів,в якому зазначається весь перелік майна та робиться відповідна відмітка про його стан.
Майновим внеском може бути будь-яке майно,в тому числі нерухомість,земельні ділянки,об’єкти інтелектуальної власності тощо.
Для створення підприємства необхідно підготувати необхідний пакет документів,основним з яких є статут. В майбутньому,коли Ваш бізнес буде проходити перевірки зі сторони контролюючих органів,саме статут може стати одним із способів захистити Ваше підприємство. Також готується протокол зборів,реєстраційні картки,накази розпорядження,заяви до податкової інспекції та пенсійного фонду,заявки для виготовлення та отримання печатки.
Наразі законодавством надається можливість не завіряти статут у нотаріуса,але на практиці Ви отримаєте іншу проблему – це банк. Банківські установи відмовляють відкривати розрахункові рахунку без нотаріально засвідченого статуту. Тому,після розробки необхідного пакету документів,Ви змушені йти до нотаріуса,після чого надавати відповідний перелік документів державному реєстратору,проходити процедуру отримання довідки з ЄДРПОУ (статистика). Але це не все,далі Вам необхідно звертатися до податкової інспекції для постановки на облік підприємства як платника податків,отримати печатку та повідомлення з Пенсійного фонду. Але і це ще не кінець,оскільки тепер Вам необхідний поточний рахунок Ви знову змушені йти до нотаріуса,при цьому зареєстрованих статутних документів не вистачить,нотаріус вимагатиме Витягу з державного реєстру,тому знову звертаємось до районного державного реєстратора.
Адвокатська компанія «Гончаров та партнери» пропонує Вам юридичну допомогу та супровід в нелегкому процесі відкриття бізнесу. Ми допоможемо розробити юридично правильний статут та весь інший перелік необхідних документів,візьмемо на себе всю процедуру державної реєстрації та відкриття Вашого бізнесу.

На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014