+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Ліквідація бізнесу в Україні та Києві

Закриття власної справи

Відкриття власної справи завжди асоціюється з прибутками та піднесеним настроєм. А що роботи,коли виникає питання необхідності закрити бізнес? Звісно,найлегше продати своє підприємство або вийти зі складу учасників,навіть залишивши свою частку. Але якщо Ви все ж таки вирішили згорнути свою справу,то повинні орієнтуватись в самій процедурі.
Ліквідація підприємства передбачає собою закриття ведення справ Вашого бізнесу у всіх державних органах. З усієї галузі корпоративного права,процедура ліквідації найтяжка і як показує практики – найдовша. Чомусь більшість людей вважають,що відкрити підприємство важче ніж потім його ліквідувати,але це зовсім не правильне бачення. За час роботи Вашого товариства накопичується величезна кількість паперів,контрагентів,податкових накладних,договорів і т.д. і розібратися в усій цій купі документів не легко навіть досвідченим юристам. При цьому Ви повинні розуміти,що ліквідація товариства передбачає повне припинення господарської діяльності,розрахунок з кредиторами та контрагентами та звільнення всіх працівників,що саме по собі не дуже приємний момент. Існує декілька шляхів та способів покинути бізнес,розглянемо їх детальніше.
Перший спосіб – це ліквідація підприємства по рішенню та за згодою засновників. Пропонуємо застосовувати даний спосіб у разі,коли Ваше підприємство вело не дуже активну та тривалу господарську діяльність,а Ваша бухгалтерська документація знаходиться в «ідеальному стані».
Другий спосіб вийти з бізнесу – це продаж Вашого підприємства іншим особам,тобто зміна учасників. Цей спосіб підійде,коли головним критерієм виступає термін закінчення ведення власної господарської діяльності. Але на практиці не так і легко знайти бажаючих купити чуже товариство,оскільки кожен розуміє,що разом з правами перейдуть і всі обов’язки.
Третій спосіб – це ліквідація шляхом банкрутства. Такий спосіб,як правило,застосовується у разі не виплати заробітної плати,коли проводяться слідчі дії зі сторони контролюючих органів,великою кредиторською заборгованістю перед бюджетом та/або Вашими контрагентами. Головним та найбільшим плюсом вищезазначеного способу є те,що Ваше підприємство ліквідується без перевірки податківцями але при даному способі інші контролюючі органи будуть пильно приглядатись до Вашої компанії та процесу банкрутства.
Ліквідація за рішенням учасників найдешевший та законний спосіб,але при цьому самий довгий та важкий. Він передбачає проходження перевірок та повне зняття з обліку в усіх державних органах. Найцікавіше те,що законодавством не встановлені чіткі строки перевірки податковою інспекцією під час добровільної ліквідації,процес зняття з обліку в податковій може тягнутися не один рік. Крім того необхідно пройти перевірку в Пенсійному фонді та фондах соціального страхування,отримати акти про відсутність заборгованості та довідки про зняття з обліку. Ще однією «цікавою» структурою є державний архів. Це майже останній орган до якого Ви звертаєтесь під час ліквідації підприємства. В архіві Вам пропонують платну консультацію,хоча документи у Вас складені юридично правильно,все одно Ви будете змушені пройти консультацію,в іншому випадку вимушені будете переробляти документи не один раз. Пройшовши всі вищезазначені інстанції необхідно знищити печатку підприємства та звернутися до державного реєстратора і тільки після того,як він внесе запис про скасування державної реєстрації Вашого підприємства,процес ліквідації закривається.
Адвокатська компанія «Гончаров та партнери» пропонує повний юридичний супровід процесу ліквідації підприємств будь-якої організаційно-правової форми,ми допоможемо Вам швидко пройти перевірки контролюючих органів та отримати бажаний запис про виключення з держаного реєстру Вашого підприємства.

На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014