+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Будівельні та монтажні роботи

Будівельні роботи — це роботи з нового будівництва,реконструкції,реставрації,капітального ремонту. Будівельно-монтажні роботи включають всі види робіт,що проводяться при зведенні споруди (будівлі) на місці будівництва.
До монтажних робіт можна віднести роботи,які виконуються із застосуванням головних деталей (монтаж залізобетонних конструкцій,силової електропроводки,ліфтів тощо).
Будівельні роботи можуть виконуватися замовником після отримання документа,що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою,або договору суперфіцію та:подання замовником за формою повідомлення про початок виконання будівельних робіт Державній архітектурно-будівельній інспекції або її територіальному органу (далі - Інспекція) за місцезнаходженням об'єкта будівництва - щодо об'єктів,будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта,які не потребують реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт (далі - декларація) або отримання дозволу на виконання будівельних робіт,відповідно до переліку об'єктів,будівництво яких здійснюється після надіслання повідомлення про початок виконання будівельних робіт,його реєстрації відповідною Інспекцією декларації - щодо об'єктів будівництва,що належать до I-III категорії складності.
Видачі замовнику Інспекцією дозволу на виконання будівельних робіт - щодо об'єктів будівництва,що належать до IV і V категорії складності.
Для виконання будівельно-монтажних робіт розробляється робоча документація.
До складу робочої документації для будівництва повинні входити:
- робочі креслення,які розробляються згідно з вимогами нормативних документів;До складу "Загальних даних по робочих кресленнях" включаються переліки видів робіт,для яких необхідне складання актів на приховані роботи та актів проміжного прийняття відповідальних конструкцій:паспорт опоряджувальних робіт;кошторисна документація;специфікації обладнання,виробів і матеріалів за ДСТУ Б А.2.4-10 (ГОСТ 21.110);опитувальні листи та габаритні креслення на відповідні види обладнання та виробів;вихідні вимоги щодо розроблення конструкторської документації на обладнання індивідуального виготовлення (включаючи нетипове та нестандартизоване обладнання),за яким вихідні вимоги на попе¬редніх стадіях не розроблялися.
Ліцензія на монтажні роботи - видається Державною архітектурно-будівельною інспекцією для здійснення діяльності в області будівництва будівель і споруд згідно переліку видів вказаних в класифікаторові видів будівельної діяльності і входить в загальний класифікатор будівельних робіт,який включає такі пункти будівельних та монтажних робіт:Розробка ґрунтів,улаштування ґрунтових споруд,улаштування основ та фундаментів збірних та монолітних,улаштування фундаментів із застосуванням паль,улаштування фундаментів,що виконуються спеціальними способами,зведення металевих конструкцій,зведення збірних бетонних та залізобетонних конструкцій,зведення монолітних бетонних,залізобетонних та армоцементних конструкцій,зведення кам’яних та армокам’яних конструкцій,зведення дерев’яних конструкцій,монтаж інженерних споруд,монтаж магістральних нафто-газопроводів,споруд та обладнання,будівництво гідротехнічних споруд та комплексів,виконання підводно-технічних робіт,розробка гірничих споруд та комплексів,реставрація,консервація,ремонтні роботи,реабілітація пам’яток культурної спадщини,монтаж технологічного устаткування,виконання пусконалагоджувальних робіт (визначається ліцензіатом за видами технологічного устаткування,клас наслідків (відповідальності) об’єктів будівництва:будівництва:клас СС3 – значні наслідки,клас СС2 – середні наслідки,клас СС1 – незначні наслідки,умови будівництва:звичайні,території підвищеної сейсмічності,територій зі складними інженерно-геологічними умовами.
Адвокатська компанія «Гончаров та партнери» пропонує свої послуги щодо отримання ліцензії на Будівельні та монтажні роботи
Звернувшись до спеціалістів Ви отримаєте кваліфіковану вичерпну консультацію щодо питань з отримання будівельної ліцензії в Україні та Києві,наші спеціалісті нададуть роз’яснення щодо спеціалістів які повинні перебувати в штаті на підприємстві,матеріально-технічної бази (техніка,обладнання),державно будівельні норми яких слід дотримуватись.

На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014