+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Вишукувальні роботи для будівництва

Чинним законодавством України передбачено,що діяльність у будівництві,а зокрема «вишукувальні роботи для будівництва» підлягає ліцензуванню.
Вишукувальні роботи відносяться до робіт із землеустрою (землевпорядні роботи). До них,також можна включити картографічні,топографо-геодезичні та обстежувальні роботи. Згідно кодифікатору будівельних робіт,вишукувальні роботи для будівництва включають наступні підпункти:Інженерно-геодезичні;Інженерно-геологічні;Інженерно-гідрометереологічні;Для раціонального використання та охорони навколишнього середовища;Вишукування для будівель,споруд,та інженерних мереж відповідно до класу наслідків.
Залежно від порядку розроблення проектної документації (згідно з ДБН А.2.2-3) обсяги вишукувальних робіт розподіляють так:для передпроектних робіт,а також для розроблення ескізного проекту (ЕП) - на основі літературних,фондових джерел (враховуючи і державний картографо-геодезичний фонд) і обґрунтованого обсягу польових і лабораторних робіт;на стадіях:техніко-економічне обґрунтування (ТЕО) чи техніко-економічний розрахунок (ТЕР),проект (П) або робочий проект (РП) - основні обсяги вишукувань;на стадії робочої документації (Р) - додаткові обсяги вишукувальних робіт за від¬повідного обґрунтування у технічному завданні.
У разі проектування об'єктів підвищеного рівня відповідальності та об'єктів у склад¬них інженерно-геологічних умовах постадійне виконання вишукувальних робіт встановлюють відповідно до технічного завдання і програми виконання вишукувальних робіт.
У всіх випадках склад і обсяги вишукувальних робіт визначає вишукувальна організація з урахуванням таких факторів:вид будівництва (мета вишукувань);регіональні,територіальні та локальні особливості території (складність умов);ступінь вивченості території;стадія проектування.
Вишукування в процесі будівництва виконують у випадку поетапного будівництва,яке викликає зміни умов у міру реалізації проектних рішень,за відсутності доступу до місця робіт,а також як контроль за дотриманням проектних рішень і нормативних вимог,при здійсненні функцій авторського нагляду.
На цій стадії вишукувальна організація здійснює:геотехнічний контроль;обстеження котлованів,траншей,тунелів і інших будівельних виїмок;контрольні визначення характеристик властивостей ґрунтів після їх технічної меліорації (ущільнення,цементації,силікатизації тощо);визначення відповідності фактичних інженерно-геологічних умов прийнятим у проекті;контроль рівня підземних вод,у тому числі при будівельному водозниженні;спостереження за розвитком інженерно-геологічних процесів і факторів,обумовлених господарським освоєнням території,уточнення прогнозу розвитку небезпечних процесів.
Для виконання вишукувальних робіт потрібно мати в штаті робітників відповідної кваліфікації,що встановлена законодавством України та матеріально–технічну базу (відповідне обладнання та устаткування,наявність техніки тощо).
Спеціалісти адвокатської компанії «Гончаров і партнери» допоможуть Вам в отриманні ліцензії на вишукувальні роботи для будівництва,нададуть консультації з питань щодо персоналу,матеріально–технічної бази,складання науково-технічного звіту,виконання інженерно-геодезичних,інженерно-геологічних,інженерно-гідрометереологічних та робіт для раціонального використання та охорони навколишнього середовища.

На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014