+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Державна податкова адміністрація України

Державна податкова адміністрація України повідомляє,що з метою забезпечення єдиного підходу при організації та проведенні перевірок платників податків в умовах дії Податкового кодексу України наказом ДПА України затверджено Методичні рекомендації щодо порядку організації та проведення перевірок платників податків (далі – Методичні рекомендації N 213). Ці Методичні рекомендації застосовуються як при організації документальних,так і фактичних перевірок (за винятком перевірок,що проводяться підрозділами САТ).

Зазначеними Методичними рекомендаціями у зв’язку з набранням чинності Податкового кодексу України (далі – Кодекс) дещо змінено діючий раніше порядок організації та проведення перевірок платників податків,зокрема.

Слід звернути увагу,що відповідно до Методичних рекомендацій N 213,направлення на проведення перевірки виписуються окремо на кожну посадову особу,що направляється на перевірку,та при виході на перевірку не вручаються,а пред’являються під розписку платнику податків,у зв’язку з чим продовження термінів проведення перевірки не потребує виписки нових направлень.

Що стосується продовження термінів перевірок,які були розпочаті до набрання чинності Методичних рекомендацій на підставі направлень,виписаних відповідно до примірних зразків,передбачених Методичними рекомендаціями щодо порядку взаємодії між підрозділами органів державної податкової служби при організації та проведенні перевірок платників податків,затвердженими наказом ДПА України від 27.05.2008 р. N 355 (далі – Методичні рекомендації N 355),то у даному випадку можливе оформлення нових направлень відповідно до Методичних рекомендацій N 213.

З метою якісного та ефективного проведення документальних та фактичних перевірок,здійсненню таких перевірок обов’язково повинно передувати проведення якісного доперевірочного аналізу,в ході якого встановлюються ризики у діяльності такого суб’єкта та питання,що підлягають першочерговому (у тому числі вже до початку перевірки) опрацюванню.

Відповідно до Кодексу документальні планові та позапланові,а також фактичні перевірки проводяться на підставі наказу,в якому зазначаються підстави для проведення перевірки,дата її початку та тривалість.

Методичними рекомендаціями N 213,як і раніше визначено,що проводити чи очолювати документальну або фактичну перевірку може податковий орган будь-якого рівня,в тому числі ДПА України,ДПА у АР Крим,областях,мм. Києві та Севастополі (далі – орган ДПС вищого рівня),а не лише орган,на обліку в якому перебуває платник податків. Так,за рішенням (наказом) керівника відповідного органу ДПС вищого рівня може бути проведено (організовано) перевірку платника податків із залученням до складу бригади посадових осіб підпорядкованих податкових органів (пункт 1.1 розділу I).

Враховуючи вищевказане,та в зв’язку зі збільшенням кількості перевірок зі сторони податківців,адвокатська компанія «Гончаров та Партнери» пропонує наступні послуги:

з питань представництва інтересів Вашого підприємства під час проведення податкових перевірок,а також оскарження податкових актів-рішень,виявлення правової відповідальності перевірок податковими органами і допомога на будь-якій стадії процесу перевірки підприємств.

• консультування з питань діючого та перспективного податкового законодавства;

• врегулювання податкових спорів;

• представництво інтересів в податкових органах,правова підтримка під час здійснення виїзних,камеральних податкових перевірок,оскарження ненормативних актів,які видані податковими органами,та їх діяльності (дій та бездіяльності) в судовому порядку;

• розробка оптимальних з точки зору податкового законодавства варіантів роботи господарюючих суб'єктів;

• аналіз податкових наслідків правочинів.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014