+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Монтаж інженерних мереж

Чинним законодавством України передбачено,що діяльність у будівництві,а зокрема «Монтаж інженерних мереж» підлягає ліцензуванню.
Монтаж – об’єднання деталей,конструкцій,обладнання в єдине ціле за допомогою певних планів,креслень,інструкцій,для комфорту та подальшого застосування.
Інженерні мережі – обладнання та прилади,що входить до будинків (або поза будинками) систем що відповідають за опалення,енергопостачання,водовідведення,кондиціонування повітря,тощо. Інженерні мережі поділяються на два види. Монтаж зовнішніх інженерних мереж,систем,споруд,приладів і засобів вимірювання Зовнішні мережі,відповідно до класифікатору до них входять:Водопостачання;Каналізації;Теплових і гарячого водопостачання;Газопостачання;Магістральних продуктопроводів;Електропостачання,електроосвітлення;Зв'язку,сигналізації,радіо,телебачення,інформаційних;Клас наслідків (відповідальності) інженерних мереж,систем,споруд:клас СС3 – значні наслідки,клас СС2 – середні наслідки,клас СС1 – незначні наслідки;(Суб`єкти господарської діяльності мають право виконувати роботи з монтажу зовнішніх інженерних мереж,систем,споруд,приладів і засобів вимірювання класу СС3 – якщо виконували попередньо не менше 3 об’єктів класу наслідків СС2,або 5 об’єктів класу наслідків СС1;СС2 - виконували попередньо не менше 3 об’єктів класу наслідків СС1.)
Монтаж внутрішніх інженерних мереж,систем,приладів і засобів вимірювання:Водопроводу та каналізації;Опалення;Вентиляції і кондиціювання повітря;Газопостачання та газообладнання;Технологічних трубопроводів;Холодопостачання промислового;Електропостачання,електрообладнання і електроосвітлення;Автоматизацiї i контрольно-вимірювальних приладів;Зв'язку,сигналiзацiї,радіо,телебачення,інформаційних.
Монтаж інженерних мереж передбачає собою наявність на підприємстві не тільки дипломованих фахівців,наявність техніки та обладнання,щодо виконання робіт з монтажу інженерних мереж,але й наявність проектів щодо монтажу труб водопостачання,каналізації,опалення,вентиляції тощо. Монтаж інженерних мереж здійснюється згідно нормативно-технічними документами ДБН,СНиП,НПоАП,ДСТУ,ГОСТ,ТУ,ВСН тощо.
Монтаж інженерних мереж передбачає собою використання зварки,відповідно всі зварники мають відповідати вимогам НПАОП 0.00-1.16-96 «Правила атестації зварників»,також обов’язковим є наявність документів про обов’язковий медичний огляд,зокрема для особливо небезпечних професій.
Також потрібно виконувати перевірку якості робіт (наприклад - зварних з’єднань),та якість будівельних матеріалів в лабораторними випробуваннями.
Адвокатська компанія «Гончаров та партнери» пропонують свої допомогу в отриманні будівельної ліцензії на монтаж інженерних мереж. Звернувшись до нас Ви отримаєте вичерпну консультацію щодо спеціалістів,нормативно-технічної бази та інших питань пов’язаних з отриманням будівельної ліцензії в Україні та Києві.

На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014