+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Оподаткування корпоративних прав

Оподаткування операції з продажу корпоративних прав фізичною особою регулюється п. 170.2 ПКУ «Оподаткування інвестиційного прибутку». Оскільки,пакет цінних паперів,або корпоративні права,виражені в інших,ніж цінні папери,формах,в розумінні Кодексу є інвестиційним активом.

Облік загального фінансового результату операцій з інвестиційними активами ведеться платником податку самостійно,окремо від інших доходів і витрат. Звітним періодом вважається календарний рік.

Інвестиційний прибуток розраховується як позитивна різниця між доходом від продажу корпоративних прав та їх вартістю і підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб за ставкою 15 відсотків. Якщо загальна сума доходів за звітний податковий місяць перевищує десятикратний розмір мінімальної заробітної плати,встановленої на 1 січня звітного податкового року,податок становитиме 17 відсотків суми перевищення з урахуванням податку,сплаченого за ставкою 15 відсотків.

Згідно з пп. 170.2.2 п. 170.2 ст. 170 ПКУ інвестиційний прибуток розраховується як різниця між доходом,отриманим платником податків від продажу окремого інвестиційного активу,та його вартістю,яка визначається виходячи з суми витрат на придбання такого активу з урахуванням норм пп. 170.2.4 ―170.2.6 ПКУ.

При цьому якщо сума доходу від продажу інвестиційних активів не перевищує суму,визначену в абз. першому пп. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 ПКУ (1320 грн. у 2011 р.,прожитковий мінімум),то такий дохід не підлягає оподаткуванню і не включається до загального річного оподатковуваного доходу (пп. 170.2.8 п. 170.2 ст. 170 ПКУ).


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014