+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Запрошення іноземця

Організація прийому клопотань від юридичних осіб

2.1. Територіальні органи Департаменту для оформлення запрошення розглядають надані юридичною особою (керівник підприємства,установи чи організації або уповноважена ним особа) наступні документи:

2.1.1. Клопотання.

2.1.2. Паспортний документ керівника підприємства,установи чи організації або уповноваженої ним особи (посвідка на постійне проживання або посвідка на тимчасове проживання або дозвіл на працевлаштування),який після прийняття документів повертається.

2.1.3. Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи та її статут.

2.1.4. Документ про право власності юридичної особи на приміщення (договір оренди приміщення).

2.1.5. Наказ про призначення працівників,які відповідають за прийом та оформлення документів іноземцям та особам без громадянства.

2.1.6. Гарантійний лист юридичної особи,що запросила іноземця або особу без громадянства,про взяття на себе зобов'язань із сплати всіх витрат особи,пов'язаних з її перебуванням в Україні та виїздом з України.

2.1.7. По дві фотокартки розміром 3,5х4,5 керівника підприємства установи чи організації або уповноваженої ним особи та працівника,відповідального за роботу з іноземцями.

2.1.8. Копія сторінки паспортного документа іноземця або документа,що посвідчує особу без громадянства,з особистими даними особи,що запрошується,з перекладом українською мовою,засвідченим у встановленому порядку.

2.2. У разі необхідності керівник підприємства,установи чи організації або уповноважена ним особа може надати інші документи,що підтверджують відсутність перешкод для оформлення запрошення.

2.3. Працівник територіального органу Департаменту,який приймає документи,перевіряє правильність оформлення клопотання,наявність усіх необхідних документів,звіряє їх копії з оригіналами,на копіях ставить свій підпис із зазначенням прізвища

і посади та заводить дві облікові картки (додаток 6),другий примірник якої надається юридичній особі.

2.4. Матеріали поданих документів формуються в облікову справу.

Розгляд клопотань та заяв про оформлення запрошень

4.1. Працівники територіальних органів та підрозділів Департаменту розглядають прийняті клопотання та заяви,проводять перевірки приймаючої сторони та іноземця чи особи без громадянства за обліками служби громадянства,імміграції та реєстрації фізичних осіб і на зворотному боці клопотання чи заяви проставляють відповідні відмітки.

4.2. За результатами розгляду клопотання та заяви приймається рішення про видачу чи відмову у видачі запрошення,яке в межах компетенції затверджується Головою ДМС України (уповноваженою ним особою) чи начальником територіального органу (підрозділу) Департаменту (уповноваженою ним особою).

4.3. У разі позитивно прийнятого рішення щодо оформлення запрошення на вільній частині клопотання чи заяви проставляється штамп встановленого зразка (додаток 7) та оформляється запрошення терміном дії 6 (шість) місяців від дати його оформлення,яке скріплюється візовою печаткою.

4.4. При оформленні бланка запрошення відповідно до інформації,вказаної в клопотанні юридичної особи,у рядку "Мета в'їзду в Україну" зазначається мета поїздки шляхом викреслення позначкою "Х" зайвих клітинок. У разі оформлення запрошення

фізичною особою незакресленою залишається клітинка з цифрами "03".

4.5. Запрошення видається приймаючій стороні під розпис.

4.6. У разі відмови в оформленні запрошення територіальний орган чи підрозділ Департаменту,який прийняв таке рішення,протягом 5 робочих днів направляє приймаючій стороні письмове повідомлення із зазначенням підстав відмови.

Підстави для відмови в оформленні запрошень

5.1. В'їзд в Україну іноземцю та особі без громадянства не дозволяється на підставах,визначених статтею 25 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства"

5.2. Після відмови у видачі запрошення фізична або юридична особа повторно може подати в тому ж порядку заяву чи клопотання не раніше чим через шість місяців з дня відмови по попередній заяві чи клопотанню,якщо ці обмеження не відпали раніше.

Про затвердження Правил оформлення і видачі запрошень іноземцям та особам без громадянства на отримання візових документів для в'їзду в Україну.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014