+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Реєстрація транспортних засобів

Транспортні засоби реєструються за юридичними та фізичними особами в реєстраційно-екзаменаційних підрозділах Державтоінспекції (далі - підрозділи Державтоінспекції). Транспортні засоби,що належать декільком фізичним або юридичним особам (співвласникам),за їх письмовою заявою реєструються за однією з таких осіб. У разі відсутності одного із співвласників державна реєстрація транспортних засобів проводиться на підставі його письмової заяви. Справжність підпису такого співвласника засвідчується нотаріально.

Власники транспортних засобів та особи,що експлуатують такі засоби на законних підставах,або їх представники (далі - власники) зобов'язані зареєструвати (перереєструвати) транспортні засоби протягом десяти діб після придбання (одержання) або митного оформлення,або тимчасового ввезення на територію України,або виникнення обставин,що є підставою для внесення змін до реєстраційних документів. Строк державної реєстрації продовжується у разі подання документів,які підтверджують відсутність можливості своєчасного її проведення власниками транспортних засобів (хвороба,відрядження або інші поважні причини).

Державна реєстрація транспортних засобів проводиться на підставі заяв власників,поданих особисто,і документів,що посвідчують їх особу,підтверджують правомірність придбання,отримання,ввезення,митного оформлення (далі - правомірність придбання) транспортних засобів,відповідність конструкції транспортних засобів установленим вимогам безпеки дорожнього руху,а також вимогам,які є підставою для внесення змін до реєстраційних документів

Для державної реєстрації транспортних засобів,що перебували в експлуатації і зняті з обліку в підрозділах Державтоінспекції,крім зазначених у цьому пункті документів,що підтверджують правомірність їх придбання,подається свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (технічний паспорт) та копія реєстраційної картки,що додається до свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу на пластиковій основі,з відміткою підрозділу Державтоінспекції про зняття транспортного засобу з обліку. Перед відчуженням,передачею зазначені транспортні засоби повинні бути зняті з обліку в підрозділах Державтоінспекції.

Транспортні засоби юридичних осіб реєструються за місцезнаходженням таких осіб. Якщо стоянка транспортних засобів розташована за місцезнаходженням філій або представництв юридичних осіб,такі транспортні засоби реєструються за місцем їх стоянки.

У свідоцтві про реєстрацію (технічному паспорті) зазначається юридична особа,якій належать транспортні засоби,місцезнаходження такої особи та стоянки.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014