+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Визнання особи такою,що втратила право користування жилим приміщенням

На сьогоднішній день все більше і більше людей звертаються до юристів за допомогою у вирішенні справ пов’язаних з визнанням осіб такими,що втратили право користування жилими приміщеннями.

Юристи нашої Адвокатської компанії «Гончаров та партнери» мають чималий досвід у веденні справ у даній сфері,наприклад,в одній з таких справ до нас звернулася жінка,яка отримала ордер на право заняття двокімнатної квартири в м. Києві ще в 1985 році. Окрім неї в цій квартирі були зареєстровані її чоловік та донька,які постійно там проживали. В 2005 році подружжя розірвало шлюб,а в 2008 році колишній чоловік зібрав речі та виїхав зі спірної квартири. Місце перебування та проживання колишнього чоловіка було невідоме. Ніякого зв’язку з колишньою дружиною та їх дитиною не підтримував. Комунальні послуги не оплачував та ніякої участі в утримання даного житла не приймав та ним не користувався. Таким чином,оскільки колишній чоловік у вищезгаданій квартирі не проживав більше шести місяців,не оплачував плату за користування жилим приміщенням і комунальні послуги,не ніс інших витрат по утриманню квартири та не приймав участь у спільному побуті,не є членом сім’ї,він вважається таким,що втратив право користування нею. Отримання рішення суду необхідне було жінці для зняття колишнього чоловіка з реєстрації у відповідності до ст. 7 ч. 1 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» від 11.12.2003 р.

Відповідно до ст. 71 Житлового кодексу України жиле приміщення зберігається за відсутньою особою шість місяців. Будь-яких заяв про те,що вона буде відсутня за місцем реєстрації та збереження за нею права на користування за цією адресою відсутні. Ст. 72 ЖК дозволяє визнавати особу,яка відсутня понад шість місяців в займаній квартирі такою,що втратила право на користування нею. Ст. 383 Цивільного кодексу України передбачено,що власник квартири має право використовувати помешкання для власного проживання та проживання членів своєї сім'ї. Ст. 3 Сімейного кодексу України визнає сім'ю спільне проживання осіб,що пов'язані спільним побутом та мають взаємні права та обов'язки.

Потрібно пам’ятати,що в будь-якому випадку перед тим,як подавати заяву до суду про визнання осіб такими,що втратили право користування жилим приміщенням необхідно,щоб комісія ЖЕКу склала відповідні Акти,що протягом шести місяців дані особи дійсно не проживають в спірних квартирах. Також важливими і необхідними в даних справах можуть стати покази свідків,які можуть в судовому засіданні усно або в письмовій формі підтвердити факт не проживання осіб в спірних квартирах протягом тривалого часу. Наявність всіх вищевказаних фактів забезпечує в більшості випадків винесення позитивного судового рішення.

Юристи адвокатської компанії «Гончаров та партнери» нададуть Вам кваліфіковану допомогу на всіх етапах процедури визнання втраченим права користування жилим приміщенням,зокрема,вони допоможуть Вам зібрати весь пакет необхідних документів,юридично грамотно їх оформити,в отриманні документів від державних органів та представлять в них Ваші інтереси.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014