+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Оспорювання батьківства

На сьогоднішній день за статистикою збільшилась кількість справ про розірвання шлюбів. А в зв’язку з даним фактом подекуди виникають проблеми з невизнанням батьківства,оспорюванням батьківства після смерті особи,яка записана батьком дитини,оспорюванням батьківства свого чоловіка матір’ю дитини та спір про материнство.

При вирішенні таких питань слід керуватися положеннями значної кількості нормативно-правових актів,передусім Конституцією,Цивільним кодексом України,Сімейним кодексом України,Цивільним процесуальним кодексом України,Законом України «Про охорону дитинства»,Постановою ВСУ «Про застосування судами окремих норм Сімейного кодексу України при розгляді справ щодо батьківства,материнства та стягнення аліментів» від 15.05.2006 р. № 3,Наказом Міністерства юстиції від 10.12.2007 р. № 1227/5 «Про внесення змін до Положення про порядок зміни,доповнення,поновлення та анулювання актових записів цивільного стану» тощо.

Згідно з положеннями Сімейного кодексу України:«особа,яка записана батьком дитини,має право оспорити своє батьківство,пред'явивши позов про виключення запису про нього як батька з актового запису про народження дитини». Але не завжди особа,яка бажає оспорити батьківство має таке право,тобто існують як випадки,в яких особа має можливість оспорити своє батьківство,так і випадки,в яких така можливість виключена законодавчо. Тобто,існують деякі обмеження щодо реалізації права на оспорювання запису про батьківство,– передусім з метою захисту інтересів дітей. Ці обмеження полягають у тому,що деякі особи не мають права при оспорюванні батьківства посилатися на відсутність кровного споріднення з дитиною як на підставу своїх позовних вимог.

Варто також звернути увагу на те,що пред’явлення позову до суду не дає стовідсоткової гарантії,що суд винесе рішення на користь батька,який подав позов. Адже в суді необхідно буде довести відсутність кровного споріднення між особою,яка записана батьком,і дитиною. Тому позов має бути підкріплений доказами,що виключають батьківство. Подаючи докази до суду,необхідно пам’ятати про законодавчо встановленні вимоги до їх змісту і форми,адже,якщо вони не будуть дотриманні,то суд має право відхилити їх та прийняти рішення керуючись іншими наявними у справі доказами,що містять положення,які не завжди будуть свідчити на користь позивача. Особам,які вирішили оспорювати своє батьківство,слід приділити увагу змісту та формі позовної заяви про оспорювання батьківства. І це лише основні аспекти оспорювання батьківства.

Юристи адвокатської компанії «Гончаров та партнери» нададуть правову допомогу в сфері оспорювання батьківства/материнства. Вони нададуть відповіді на будь-які Ваші запитання в будь-якій галузі права. Наші юристи допоможуть Вам оформити і зібрати усі необхідні документи,представлять Ваші інтереси в суді та спрямують всі свої сили на отримання позитивного для Вас результату.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014