+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Адвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

правила увольнения с детского садика воспитателем:

Здравствуйтеу меня возник такой вопрося хочу уволится с роботы-работаю воспитателем в садике но при всем при этом училась в уневере на бюджете и мне 3-года надо проработать возможно ли уволится есть ли шансы?

Відповідно до законодавства керівники вищих навчальних закладів після зарахування осіб на навчання за державним замовленням укладають з ними угоду. На підставі такої угоди,Ви зобов’язані відпрацювати 3 роки,а у разі відмови їхати за призначенням - відшкодувати до державного бюджету вартість навчання в установленому порядку. Крім того,П.14. Порядку працевлаштування випускників вищих навчальних закладів,підготовка яких здійснювалась за державним замовленням,затверджений Постановою КМУ від 22.08.1996 № 992,у разі неприбуття молодого фахівця за направленням або відмови без поважної причини приступити до роботи за призначенням,звільнення його з ініціативи адміністрації за порушення трудової дисципліни,звільнення за власним бажанням протягом трьох років випускник зобов'язаний відшкодувати у встановленому порядку до державного бюджету вартість навчання та компенсувати замовникові всі витрати. Проте,законодавцем ще не затверджено такий порядок.

Необхідно звернути увагу на обставини,за наявності яких такі працівники мають можливість припинити свої зобов’язання,що випливають із даної угоди шляхом його розірвання. Такими поважними причинами,згідно п. 9 Порядку є:

1) встановлення інвалідності 1 або 2 групи,внаслідок чого випускник не може виїхати на роботу за призначенням;

2) встановлення інвалідності 1 або 2 групи у дружини (чоловіка) випускника,одного з батьків (або осіб,які їх

замінюють) випускника;

3) якщо випускник - вагітна жінка,мати або батько,які мають дитину у віці до трьох років,або дитину,яка згідно з медичним висновком потребує догляду (до досягнення нею шестирічного віку);одинока мати або батько,які мають дитину до чотирнадцяти років або дитину-інваліда;

4) проходження чоловіком (дружиною) служби за контрактом у Збройних Силах,Держприкордонслужбі,Службі безпеки,Службі зовнішньої розвідки,внутрішніх військах МВС,Держспецтрансслужбі,Держспецзв’язку,на посадах рядового і начальницького складу у правоохоронних органах,органах і підрозділах цивільного захисту,поза місцем розташування замовника;

5) вступу до вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації для випускників вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації.

Тобто,Ви маєте право звільнитись за власним бажанням,відшкодувати вартість навчання,але даної відповідальності можна уникнути шляхом переговорів з керівництвом вищого навчального закладу та розірвання угоди,укладеної з Вами та Вузом,за згодою сторін.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014