+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

исправление бухгалтерской отчетности

Здравствуйте! При перерасчёте налога,была обнаружена ошибка за 1 и 2 квартал в отчёте 1дф. Неверно указан идентификационный код работника. Если подать уточняющий расчёт - будут ли применены штрафные санкции.

Ст. 119.2. ПКУ. Неподання,подання з порушенням встановлених строків,подання не у повному обсязі,з недостовірними відомостями або з помилками податкової звітності про суми доходів,нарахованих (сплачених) на користь платника податків,суми утриманого з них податку,якщо такі недостовірні відомості або помилки призвели до зменшення та/або збільшення податкових зобов’язань платника податку та/або до зміни платника податку - тягнуть за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.

Дана стаття має місце у застосуванні при порушеннях,які своїми наслідками призвели до зазначення неправильних сум доходів,нарахованих (сплачених) на користь платника податків,сум утриманого з них податку,або до зміни платника податку. Проте,які саме чинники впливають на зміну платника податку і що собою представляє зміна платника податку,а також які наслідки такої зміни,законодавством чітко не визначено. Можливо зробити припущення про те,що законодавець мав на увазі саме помилки стосовно даних про платника податків,але тоді доцільно було б розширити даний пункт ПК України в частині предметності недостовірних відомостей/помилок,зокрема,додавши «недостовірні відомості або помилки про дані платника податку».

Згідно ст.78.1.3. ПК України,документальна позапланова перевірка здійснюється,якщо платником податків подано контролюючому органу уточнюючий розрахунок з відповідного податку за період,який перевірявся контролюючим органом.

За результатами такої перевірки податкова може направити податкове повідомлення – рішення з вимогою сплатити штраф згідно п. 119.2 ПК України.

Відстоюючи свої права та інтереси,такий платник податку має право їх захистити в адміністративному або в судовому порядку (п. 56.1. ПК України). Оскільки є всі підстави доказати,що невірно зазначений ідентифікаційний код працівника не може тягнути за собою відповідальність згідно ст. 119.2 ПК України. Ст. 109 Податкового кодексу вбачається що податкове правопорушення це діяння яке посягає на важливі для держави суспільні відносини,порушення яких є шкідливим як для держави так і суспільства. Крім того,відповідно до рішення суду - Постанови Донецького апеляційного адміністративного суду від 02 жовтня 2012 року по справі №2а/0570/7793/2012,подібну справу було вирішено на користь платника податку.

Тому,у таких складних невизначених ситуаціях необхідно звертатись за консультацією для захисту своїх прав до досвідчених юристів,які всебічно дослідять всі обставини справи та представлять інтереси платника податку.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014