+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Сертифікації дорожніх транспортних засобів,їх складових та приладдя

Об'єктами сертифікації в Системі УкрСЕПРО є:

автомобілі,автобуси,тролейбуси,мотоцикли,мопеди,причіпи,напівпричіпи,що:

а) виготовлені в Україні або ввозяться в Україну (нові,у тому числі складові та приладдя до них);

б) ввозяться в Україну (такі,що були в користуванні,а також кузови та шасі згідно з кодами 87.06 та 87.07 Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності - далі УКТ ЗЕД ( 2371г-14 ).

Не підлягають сертифікації:

тихохідні ДТЗ,конструктивна швидкість яких не перевищує 25 км/г;

ДТЗ,які призначені виключно для військових потреб або для використання яких на дорогах загального користування існують спеціальні правила.

Обов'язкова сертифікація ДТЗ у Системі здійснюється на відповідність обов'язковим вимогам нормативних документів,чинних в Україні,щодо безпеки життя,здоров'я людей,захисту їх майна,охорони навколишнього природного середовища.

Термін розгляду заявки та прийняття рішення за нею у кожному разі не повинен бути більше одного місяця з дня її реєстрації та внесення плати згідно з договором. Копія підписаного рішення за заявкою додається до справи із сертифікації.

Якщо для прийняття рішення за заявкою необхідні додаткові відомості щодо продукції або її виробника (для отримання яких потрібні:поглиблена експертиза супровідних документів на продукцію або додаткові документи;обстеження виробництва;протоколи випробувань продукції,інші непередбачені дії),орган із сертифікації ДТЗ,за погодженням із заявником,може встановити інший термін розгляду заявки.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014