+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Передача квартир в спільну сумісну або спільну часткову власність.

Приватизація квартири - це відчуження квартири,де мешкають двоє і більше наймачів,на користь громадян України.

Приватизації підлягає квартира,мешканці якої є членами однієї сім'ї та обов'язково дали свою письмову згоду на її приватизацію. До членів сім'ї наймача включаються лише громадяни,які постійно проживають у квартирі разом з наймачем або за якими зберігається право на житло.

Однокімнатні квартири,які займають громадяни,незалежно від розміру загальної площі,передаються у власність громадян безоплатно. Органи приватизації не мають права відмовити мешканцям квартир у приватизації займаного ними житла.

Якщо громадянин виявив бажання приватизувати займану ним і членами його сім'ї на умовах найму квартиру,то він повинен:— взяти на підприємстві,що обслуговує жилий будинок,довідку про склад сім'ї та займані приміщення. У довідці вказуються члени сім'ї наймача,які прописані та мешкають разом з ним,а також тимчасово відсутні особи,за якими зберігається право на житло. — звернуться в орган приватизації або до створеного ним підприємства по оформленню документів,де одержує бланк заяви та необхідну консультацію. При наявності пільги на безоплатне одержання займаного житла незалежно від розміру загальної площі до заяви додається документ (копія посвідчення,довідка тощо),що підтверджує право на пільгові умови приватизації. — надати згоду тимчасово відсутніх членів сім'ї наймача на приватизацію квартири (якщо такі є),що підтверджується письмово і додається до заяви.

Оформлена заява на приватизацію квартири з доданою до неї довідкою про склад сім'ї та займані приміщення,а також документ,що підтверджує право на пільгові умови приватизації,подаються громадянином до органу приватизації місцевої державної адміністрації,виконкому місцевої Ради народних депутатів чи державного підприємства,організації,установи,де вони реєструються.

Зареєстрована заява передається підприємству по оформленню документів. Орган приватизації видає розпорядження. На підставі оформленого розпорядження орган приватизації готує паспорт на квартиру. Свідоцтво на право власності на квартиру підлягає обов'язковій реєстрації в органах технічної інвентаризації.

При видачі власнику квартири свідоцтва про право власності на житло у паспортах усіх повнолітніх членів сім'ї власника і у свідоцтвах про народження неповнолітніх осіб робиться така помітка:"Право на безоплатну приватизацію житла використано в обсязі ___ кв. м при нормі ___ кв. м загальної площі".

Строк оформлення документів від дати реєстрації заяви громадянина до видачі йому зареєстрованого свідоцтва про право власності на квартиру не повинен перевищувати одного місяця.

Вартість послуг по оформленню документів на приватизацію квартир (будинків) визначається розцінками,виходячи із собівартості їх виконання,які затверджуються місцевою державною владою.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014